SEO / Arama Motoru Optimizasyonu ile Güncel Kalın!

Rakiplerinizin bir adım önünde olun. Arama motorlarında hızlı yükseliş geçmeye hazır mısınız?

SEO

Seo Arama Motoru Optimizasyonu

İngilizce’deki “Search Engine Optimization” kelimelerinin kısaltmasından oluşan SEO, dijital pazarlamanın en önemli alanlarından biridir. Türkçe’de “Arama Motoru Optimizasyonu” olarak ifade edilen SEO, sitenizin, internet üzerinden arama yapan kullanıcıların aradıkları içeriklere dair en alakalı ve doğru verileri bulmalarını sağlayan arama motorlarının sıralama kriterlerine uygun bir şekilde optimize edilmesi süreçlerinin tamamıdır. Sitenizin, diğer siteler arasından sıyrılarak kullanıcılara getirilmesi açısından büyük önem taşıyan SEO işlemi, sitenizi Google ve diğer arama motorlarının sıralama kriterlerine uyumlu hale getirir.

Seo Dostu Kodlama

Seo Dostu Kodlama

Seo Analizi

Analiz Çalışması

İçerik Stratejisi Optimizasyonu

Seo Optimizasyonu

SEO Stratejisi Geliştirme

Uzun vadeli olarak arama pazarlaması için hedeflediğiniz noktaya ulaşmanızı sağlayacak planların kapsamlı olarak yapılmasına yardımcı olmaktayız.

Anahtar Kelime Araştırması

SEO’da en sıkıntılı ve en önemli noktaların başında gelen anahtar kelime araştırmasıdır. Bu analizin doğru yapılması ile birlikte, yüksek dönüşümlü ve rekabetçi anahtar kelimelerinize ek olarak, kullanıcı davranışlarına bakıp tam kapsamlı bir hedef kitle araştırması.

Mobil Seo Optimizasyonu

Aramaların büyük kısmı artık mobil cihazlardan yapıldığından, mobil arama için sitenizin optimize edilmesi.

Kurumsal Seo Hizmeti
e-Ticaret Seo

Seo Çalışması

SEO site içerisinde başlar. Biz de ilk iş olarak web sayfalarınızı popüler arama motorlarına tam uyumlu hale getiriyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu

SEO uyumlu ve esnek E-Ticaret SEO modülleri ile arama motorlarında üst sıralarda yer alın.

Site İçi Seo (On-Page SEO)

Sitenizin SEO yapısının kapsamlı bir analizi ve iyileştirme için ayrıntılı öneriler.

Yerel Seo Hizmeti

Yerel SEO yani lokasyon bazlı SEO tarafında web sitenizin iyileşmesi ve yükselmesi için çalışıyoruz.

Kaliteli İçerik

Seo çalışmaları ne kadar başarılı ve titiz yapılırsa yapılsın, site için en önemli detay, kaliteli içeriklerdir.

Seo ile Yükselişe Geçin

SEO ile online olarak popülerliğinizi artırabilir ve ziyaretçi sayınızı dolaylı olarak artış sağlayabilirsiniz.

Site Dışı Seo (Of-Page SEO)

Hedeflenen anatar kelimelerde diğer sitelerden alınan referans linklerdir.

E-Ticaret için SEO

Online mağazanızın arama motoru sonuç sayfalarında daha görünür olmasını sağlayan bir işlemdir.

Seo ile Güncel Kalın

Yeni nesil Seo çalışmalarımızla devam olarak üst sıralarda olun!

SEO Optimizasyonu

Kurumsal SEO Hizmeti

Arama motorunda ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve markanızı arayan milyonlarca potansiyel müşterinize, arama motoru optimizasyonu ile doğal arama sonuçlarında ilk sıralarda yerinizi alarak ulaşmak ve satışlarınızı arttırmak için Kurumsal SEO hizmeti faydalarından yararlanın.

 • Site SEO Analizi
 • Anahtar Kelime Analizi
 • Hedef Kitle Analizi
 • Rekabet Analizi
 • Arayüz Optimizasyonu
 • Robots.txt Geliştirmesi
 • İçerik Geliştirme
 • SERP Optimizasyonu

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza Takılan Sorular burada yanıt bulabilirsiniz.

Google reklam maliyet çeşitleri;
 • Görüntüleme başına maliyet
 • Tıklama Başına Maliyet
 • Bin Gösterim Başına Maliyet
Hangi google reklam kanalında vereceğiniz reklam ve o sektördeki anahtar kelime rekabet seviyesine göre değişkenlik gösterir.

Google Adwords sisteminde reklam bedelleri her anahtar kelimenin rekabet seviyesine göre değişmektedir. Ortalama tıklama başı maliyetler 7 krş ile 10 lira arası değişim göstermekte olup, bu rakamında sınır diyemeyiz çünkü rekabetin yüksek olduğu sektörlerde tıklama başı maliyetler çok daha yüksek rakamlara tekabül edebilmektedir. Genel olarak Tıklama başına maliyetler her gün sonunda değişiklik göstermektedir.

Google Ads uzman ekibimiz ile başlattığımız Google Ads paketleriyle kısa zamanda işletmenizin veya ürünlerinizin tanıtımı, rekabet alanlarınızın analizi ve metinlerin oluşturulmasıyla başlayacaktır. Google reklamlarınızın yayınlanmasına karar verilen alanlar tespit edildikten sonra ortalama 24 ve 48 saat içerisinde Google Arama Motoru üzerinden yayınlanmaya başlayacaktır.

Google ads uzmanları kısa bir sürede firmanızın reklamlarını stratejik bir şekilde yayınlanmasına sağlayacaktır. Ads Uzmanları ilk olarak işletmenizin eksik olduğu reklam kanallarına ve rakiplerinizin neler yaptığını analiz edecektir. Daha sonra uygun stratejide anahtar kelime ve reklam metinleriyle Google Reklam Yönetimi panelinden reklamlar işlemlerini yapacaktır. Her ne kadar Google'da reklam vermek kolay olsa da reklamlarınızın ulaşır kaynaklara erişimi, geri dönüşler ve maliyet hazırlamalarını kontrol ederek reklam kampanyalarınızdan karlı bir şekilde çıkmanızı sağlayacaktır.