Yaratıcı Billboard ve Billboard Reklamları

Billboard Reklamları

Billboard reklamları, büyük boyutları ve yüksek görünürlükleri nedeniyle en etkili bir pazarlama aracıdır. Araştırmalar, birçok kişinin billboardlara bakarak ve içeriklerini hatırlayarak ilgi çektiklerini gösteriyor. Billboard Reklamları ayrıca, seyahat eden veya günlük işlerini yaparken yolda bulunan kişileri hedeflediği için potansiyel müşteri kitlenizi genişletmek için de kullanılabilirsiniz.

Billboard Reklam Pano konumları ve avantajları nelerdir?

Billboard Reklamları, popülarite olarak en etkili, akılda kalıcı etkisi ile müşterilerimizin en çok tercih ettiği reklam mecralarından biri olmuştur. Billboard Reklamları ‘nın en büyük avantajı yoğun trafik içerisinde yaya ve sürücülere aynı anda ulaşabileceğini stratejik noktalarda bulunan Billboard Reklam alanları doğru tasarlandığında en yüksek düzeyde görünüm sağlamaktadır. Bunun yanı sıra Toplu Konutların (Özel Siteler) giriş ve çıkış noktalarında veya otopark giriş çıkışlarında konuşlandırılmış, uygun sürede hedef kitlenizin kampanyalarınız ve işletmenizden haberdar olabileceği yerlerde bulunmaktadır.

Billboard Reklamlarının en çok talep gören sektörleri nelerdir?

Billboard, birçok kişinin geçtiği veya sürdüğü ana yollarda yer alan büyük, açık hava reklam panolarıdır. Billboard reklamları, ürünleri veya hizmetleri tanıtmak, bir mesajı iletmek veya bir etkinliği duyurmak için kullanılır. Ayrıca, politik kampanyalar, yardım kuruluşları, tiyatro oyunları, konserler ve diğer etkinlikler de billboard reklamlarını kullanabilir.

Billboard Ölçüleri Nelerdir?

Billboard Panoları standart ebat olarak 3.5 x 2mt. ebadında reklam panolarıdır. Billboard Reklamları firmamız tarafından çift ayaklı ya da duvara monte edilecek şekilde yan yana estetik görünümüyle montaj edilmektedir. Şehirler arası yollar üzerinde bulunan Billboard Panoları standartın dışında değişik ölçüler taşıyabilirler.

Uygulama Örneklerimiz

Rezervasyon Koşulları

Billboard reklam alanları yoğunluk sebebiyle reklam çalışmanızı reklam giriş tarihlerinden en az 1 hafta öncesinden yapmanız gerekmektedir. Rezervasyonu yapılan ürün ve bütçenin müşteri tarafından yazılı veya e-mail olarak onaylanmasının ardından “Kesin Rezervasyon” yapılmış sayılır.

Reklam çalışması ödemesini rezervasyon için asansör içi reklam bütçesinin 50% ‘si, Billboard reklamının uygulanma tarihinde geri kalan ücretin tamamı tahsil edilmektedir. İstediğiniz konumda ki Billboard reklam alanlarını rezervasyon yaptırmayı unutmayınız.

Reklam Mecralarımız ve Rezervasyon Bilgi almak için +90 (541) 699 95 94 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya info@moonbilisim.net mail adresine mail gönderebilirsiniz.

Size özel Billboard kiralama ücretleri hakkında güncel ve detaylı bilgi almak için kısa teklif formumuzu doldurmanız yeterli olacaktır.

Hemen Teklif Al

Formu eksiksiz doldurunuz. En kısa zamanda temsilcilerimiz tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır.