Billboard Reklamları

Billboard Reklamları, popülarite olarak en etkili, akılda kalıcı etkisi ile müşterilerimizin en çok tercih ettiği reklam mecralarından biri olmuştur. Billboard Reklamları ‘nın en büyük avantajı yoğun trafik içerisinde yaya ve sürücülere aynı anda ulaşabileceğini stratejik noktalarda bulunan Billboard Reklam alanları doğru tasarlandığında en yüksek düzeyde görünüm sağlamaktadır. Bunun yanı sıra Toplu Konutların (Özel Siteler) giriş ve çıkış noktalarında veya otopark giriş çıkışlarında konuşlandırılmış, uygun sürede hedef kitlenizin kampanyalarınız ve işletmenizden haberdar olabileceği yerlerde bulunmaktadır.

Billboard Panoları standart ebat olarak 3.5X2mt. ebadında reklam panolarıdır. Billboard Reklamları firmamız tarafından çift ayaklı ya da duvara monte edilecek şekilde yan yana estetik görünümüyle montaj edilmektedir. Şehirler arası yollar üzerinde bulunan Billboard Panoları standartın dışında değişik ölçüler taşıyabilirler.

Billboard reklamları doğru tasarlandığında en etkili reklam mecralarındandır. Billboard görsel Baskı İşleri yapabileceğimiz gibi, Grafik Tasarım uzmanınız yoksa modern bir reklam metni ile hizmet vermekteyiz.

Billboard reklam alanlarımız haftalık veya aylık kiralama olarak satışa sunulmaktadır.

Billboard Reklam Fiyatları hakkında yazımızı okuyabilirsiniz.

Rezervasyon Koşulları

Billboard reklam alanları yoğunluk sebebiyle reklam çalışmanızı reklam giriş tarihlerinden en az 1 hafta öncesinden yapmanız gerekmektedir. Rezervasyonu yapılan ürün ve bütçenin müşteri tarafından yazılı veya e-mail olarak onaylanmasının ardından “Kesin Rezervasyon” yapılmış sayılır.

Reklam çalışması ödemesini rezervasyon için asansör içi reklam bütçesinin 50% ‘si, Billboard reklamının uygulanma tarihinde geri kalan ücretin tamamı tahsil edilmektedir. İstediğiniz konumda ki Billboard reklam alanlarını rezervasyon yaptırmayı unutmayınız.

Reklam Mecralarımız ve Rezervasyon Bilgi almak için +90 (541) 699 95 94 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya info@moonbilisim.net mail adresine mail gönderebilirsiniz.

Uygulama Örneklerimiz