Outdoor Reklamlar

Outdoor Reklamlar; mevcut ve potansiyel müşterinizi karşılayan ya da onlara hayatın tam aktığı yerde; sokaklarda, caddelerde seslenen yegane reklam mecralarıdır. Outdoor reklamlar yani açık hava reklamcılığı; hedef kitleye aracısız ulaşmak, bilinç altına yerleşmek ve prestij sahibi olmak isteyen firmaların tercih ettiği en etkili reklam mecrasıdır.

Firma totemleri ve tabelaları, direk yönlendirmeleri, cephe giydirmeleri, billboard, megalight, raket, otobüs durak reklamları, megaboard reklamları, dijital panolar, otobüs ve araç reklamları ve aklınıza gelebilecek dinamik her türlü reklamı outdoor reklam alanları olarak yer edinmektedir.

Hedef kitlelere aracısız ulaşmak, bilinçaltında yer etmek, prestij sahibi olmak isteyen firmalar tarafından tercih edilen outdoor reklamcılığı bina giydirmeden otobüs duraklarındaki afişlere kadar geniş bir alanda uygulanabilmesi ile müşteriye birden çok alternatif sunar. Açık hava reklamları günümüzde oldukça hızlı bir şekilde gelişmiş ve neredeyse tüm yaşam alanlarımızda yer almıştır.

İhtiyacınız olan tüm reklamlar burada!

Moon Grup bünyesinde yaptığımız outdoor çalışmalarımızda tüketiciyle anında buluşabilecek interaktif ve efektif kampanyalar yürütüyoruz. Billboardlar, megaboard ve duvarlar, toplu taşıma araçları, AVM ve plazalar, asansörler, iç/dış mekanlarda ve yer grafiklerinde ayrıcalıklı konumlandırmalar sağlıyoruz.

    Hemen Teklif Al

    Bize Yazın
    Merhaba,
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?