Açık Hava Reklamcılık

Günümüzde; televizyon, gazete, radyo gibi iletişim araçlarını reklam yapmak için yetersiz bulan firmalar başka alternatiflere yönelim göstermektedir. Dolasıyla alternatif olarak hangi reklam türüne odaklanmalıyız? Bu noktada da karşımıza Açık Hava Reklam yöntemi çıkmaktadır. Peki Açık Hava Reklamcılık tam anlamıyla nedir?

Açık Hava Reklamcılık Nedir?

Açık hava reklamcılık, insanların mekan dışında aktif olması sebebiyle reklamları açık havadaki alanlara taşıyan bir reklamcılık türüdür. Yaygın olarak kullanılan bir reklam yöntemi olarak birçok avantajı vardır. Indoor ve Outdoor Reklamlar devreye girmektedir. Indoor ve Outdoor Reklamlar başarıyı yakalayarak hedef kitleye ulaşmada etkili yöntemlerden biridir. Daha çok üzerinde duracağımız Outdoor Rekam türüdür.

Indoor Reklamlar

Indoor Reklamlar, iç mekanlarda konuşlandırılmış hedef kitlenize görsel olarak ulaşabileceğiniz reklam mecralarındadır. Indoor Reklamlar; kendini tekrar eden yapısı ile işletmenizin hedef kitleniz ile akılda kalıcı bir yer edinmektedir.

Özellikle Oteller, Hastaneler, Alışveriş Merkezleri, Metro ve Toplu Konutlarda (Site) otopark giriş ve çıkışlarında; Asansörlerde, blok giriş çıkışlarında doğru konum ve boyutu, kusursuz yön göstergesi, tasarımı ve iç mimari ile bütünleşen yapısı ile konuşlandırılmaktadır.

Indoor Reklamlar olarak başlıca asansör içi reklam, kapı kapı dağıtım, homeboard reklamları, clp raket reklamları gibi reklam seçenekleri bulunmaktadır.

Outdoor Reklamlar

Outdoor Reklamlar; mevcut ve potansiyel müşterinizi karşılayan ya da onlara hayatın tam aktığı yerde; sokaklarda, caddelerde seslenen yegane reklam mecralarıdır. Outdoor reklamlar yani açık hava reklamcılığı; hedef kitleye aracısız ulaşmak, bilinç altına yerleşmek ve prestij sahibi olmak isteyen firmaların tercih ettiği en etkili reklam mecrasıdır.

Firma totemleri ve tabelaları, direk yönlendirmeleri, cephe giydirmeleri, billboard, megalight, raket, otobüs durak reklamları, megaboard reklamları, dijital panolar, otobüs ve araç reklamları ve aklınıza gelebilecek dinamik her türlü reklamı outdoor reklam alanları olarak yer edinmektedir.

Billboard Reklam Teklifi Al

Açık Hava Reklam Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve markanızı tanıtmak için detaylı bilgi almak için aşağıda bulunan teklif formunu doldurabilirsiniz ya da firmamızın iletişim sayfasında bulunan iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Moon Bilişim Teklif Al

HEMEN TEKLİF AL

Lütfen zorunlu alanları doldurunuz.

    Bize Yazın
    Merhaba,
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?