Açık Hava Reklamcılık

Günümüzde; televizyon, gazete, radyo gibi iletişim araçlarını reklam yapmak için yetersiz bulan firmalar başka alternatiflere yönelim göstermektedir. Bu noktada da İndoor ve Outdoor Reklamlar devreye girmektedir. İndoor ve Outdoor Reklamlar başarıyı yakalayarak hedef kitleye ulaşmada etkili yöntemlerden biridir.

İndoor Reklamlar

İndoor Reklamlar, iç mekanlarda konuşlandırılmış hedef kitlenize görsel olarak ulaşabileceğiniz reklam mecralarındadır.

İndoor Reklamlar; kendini tekrar eden yapısı ile işletmenizin hedef kitleniz ile akılda kalıcı bir yer edinmektedir.

Özellikle Oteller, Hastaneler, Alışveriş Merkezleri, Metro ve Toplu Konutlarda (Site) otopark giriş ve çıkışlarında; Asansörlerde, blok giriş çıkışlarında doğru konum ve boyutu, kusursuz yön göstergesi, tasarımı ve iç mimari ile bütünleşen yapısı ile konuşlandırılmaktadır.

İndoor Reklamlar olarak başlıca asansör içi reklam, kapı kapı dağıtım, homeboard reklamları, cpl raket reklamları gibi reklam seçenekleri bulunmaktadır.

Outdoor Reklamlar

Outdoor Reklamlar; mevcut ve potansiyel müşterinizi karşılayan ya da onlara hayatın tam aktığı yerde; sokaklarda, caddelerde seslenen yegane reklam mecralarıdır. Outdoor reklamlar yani açık hava reklamcılığı; hedef kitleye aracısız ulaşmak, bilinç altına yerleşmek ve prestij sahibi olmak isteyen firmaların tercih ettiği en etkili reklam mecrasıdır.

Firma totemleri ve tabelaları, direk yönlendirmeleri, cephe giydirmeleri, billboard, megalight, raket, otobüs durak reklamları, megaboard reklamları, dijital panolar, otobüs ve araç reklamları ve aklınıza gelebilecek dinamik her türlü reklamı outdoor reklam alanları olarak yer edinmektedir.

    Hemen Teklif Al