Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Bu bölümde sizlere daha fazla yardımcı olabilecek dökümanlar bulunmaktadır.


Evet verebilirsiniz. Temelde Google reklamları yapılan aramaya göre ilgili web sitelerini görüntüler. Ancak web siteniz olmadığı durumlarda Facebook vb. diğer sosyal ağlardaki sayfalarınızın Google’da üst sıralarda görüntülenmesini sağlayarak reklamlarınızı yürütebiliriz. Hatta e-ticaret sitelerinde oluşturduğunuz dükkan sayfanızın (örn: n11.com gibi) reklamlarını gerçekleştirebilir, satışlarınızı arttırabiliriz.
Rekabet oranı düşük anahtar kelimeler ve siteler için gerileme olmadığı sürece tekrar yaptırmanıza gerek yoktur. Lakin, yukarıda da değindiğimiz gibi tüm arama motorları sürekli kendini geliştirmektedir ve sinyalleri değişmektedir. Orta ve zor rekabet çalışmalar için tekrar SEO yaptırmanız gerekmektedir.
SEO çalışmamız öncelikle Google algoritmalarını hedef almaktadır ancak diğer arama motorlarının çalışma sistemi benzer olduğu için sıralama yükselmesi elde edersiniz. Öncelik Google olmak üzere diğer arama motorları içinde ekstra çalışmalar yapılmaktadır.
Evet
Google Analytics ve Search Console araçları müşterilerimiz sahip olmasa bile gerekli kayıtlar yapılarak müşterimiz adına takip edilmektedir.
SEO çalışmasına yönelik olmayan içerikler için hizmet sunmuyoruz ancak müşterilerimiz talep ederse anlaşmalı olduğumuz içerik editörlerinden ekstra hizmet alabilirler.
 Paket ücreti tek seferliktir. Her yıl ssl sertifikası , haftalık yedekleme, barındırma ve teknik destek hizmetlerini kapsayan yıllık ücret bulunmaktadır.
Evet, şahıs firmasıda olsa bir firmanızın olması gerekmektedir. Çünkü kredi kartı ile ödeme aldığınızda mutlaka fatura kesmeniz gerekmektedir.Sanal pos firmaları, vergi mükellefi olmayanlara sanal pos vermemektedirler.Firmanız yoksa bile paket satın alabilir sonrasında firma açılışı yapıp ödeme yöntemlerini ekleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz şirketin statüsü ise fark etmez. Şahıs, anonim ya da limited şirket sahipleri e-ticaret sitesi kurabilirler.
Seo çalışması yapılırken hedefimiz ile sıradır. Ancak hiç bir SEO Ajansı sıralamalar için garanti veremez. Garanti adı altında yapılan çalışmalardan uzak durunuz.
Fiyatlarımız, rekabet düzeyine göre belirlenmektedir. Sitenizi ve rakiplerinizi analiz ettikten sonra size en uygun fiyatları sunduğumuzdan emin olabilirsiniz.