Billboard Reklam Fiyatları

Billboard Reklam Fiyatları

Popülarite olarak en etkili, akılda kalcı etkisi ile müşterilerimizin en çok tercih ettiği billboard reklamları çalışmalarımız arasında önde gelen reklam türüdür.

Billboard reklam çalışması yapılmasının en büyük avantajlarından biri yoğun trafik içerisinde yaya ve sürücülere aynı anda ulaşabileceği stratejik noktalarda bulunan Billboard Reklam Panoları doğru tasarım ve planlanmış reklam çalışması ile en yüksek düzeyde görünüm sağlamaktadır.

İstenilen boyutlarda hazırlanabilen billboard reklamlar sayesinde her türlü mesaj verilebilir. Billboard reklam fiyatları gider ve içerik olarak oldukça esnektir. Markanın bütçesine göre istenilen ebatlarda ve istenilen sayılarda satın almak mümkündür.

Billboard Reklam Fiyatları

Billboard reklam pano fiyatları lokasyon ve billboard boyutlarına göre, bulundukları şehirlere göre değişkenlik gösterir. İstanbul en pahalı şehir olup arkasından Ankara ve İzmir gelmektedir. Billboard fiyatlarını etkileyen unsurlardan biri de baskı maliyetidir. Billboard görsel malzemeleri özel olduğu için baskıların profesyonel matbaalardan birinde yapılması şarttır.

İstanbul Billboard Reklam Fiyatları

Billboard fiyatları lokasyon ve billboard boyutlarına göre, bulundukları şehir merkezine göre değişkenlik göstermektedir. İstanbul, hem nüfusu hem de transit yollarında kesişim noktasında olması ve günlük sürkilasyonun çok yoğun oldu şehir olması nedeniyle büyük ve küçük ölçekli firmaların markalarını tanıtmak için en çok tercih ettiği il olmasına sebep olmaktadır. Ve firmaların hem tanıtımlarını yapmak istemelerinden önce ilk merak ettikleri billboard kiralama fiyatlarıdır. Elbette billboard kiralama bedelleri sizin seçmiş olduğunuz hedef nokta, kiralama yapacağnız yayın süresi ve kiralama yapacağınız billboard panosunun büyüklüğüne göre değişmektedir.

Billboard kiralaması yapmadan önce maliyetinizi etkileyecek ilk unsurlardan biri baskı maliyetidir. Billboard reklam mecralarını kiralama süreleri haftalık ve aylık olarak kiralama yapabilmektesiniz. İşletmenize ait kampanya ya da genel kampanya dönemlerinde büyük ölçekli müşterilerimiz en az 2 hafta aralıksız olarak pano kiralaması yaparak reklam çalışmalarını etkisini yükseltmeye çalışmaktadır. Bu tip billboard reklam çalışmalarının haftalık bütçeleri 5.000 ₺ ila 20.000 ₺ arasında değişkenlik göstermektedir. Yaklaşık olarak bir adet panonun kiralaması 800 – 1100 ₺ başlayan bir rakama tekabül etmektedir. Kiralama bedelinin değişkenlik gösterebilir bu duruma etken istenilen bölgenin yoğunluğu gösteribilir.

Billboard Reklam Kiralama Hizmeti

Billboard Kiralama Nasıl Yaparım ?

İstanbul içerisinde firmamıza ait olmayan şehir merkezinin farklı noktalarında konuşlandırılmış billboard reklam alanlarına ilgili kurum üzerinden kiralama yapabilirsiniz. Fakat burada sormanız gereken soru nasıl bir planlama ve kiralama çalışması yaparım ? Asıl aklınızı karıştıracak durumlardan birisidir. Firmamız bu nokta da devreye girmekte olup, gelişi güzel yapacağınız kiralama işlemleri yerine firmanıza oluşturabileceğiniz fazla maliyeti minimize ederek, markanızı en iyi şekilde tanıtabileceğiniz birlikte çalışacağımız programız ile birlikte sizlere destek olmaktayız.

Açık hava reklam fiyatları hakkında güncel detaylı bilgi almak ve markanızı tanıtmak için detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz ya da firmamızın iletişim sayfasında bulunan iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Billboard Uygulamalarımızı görmek için buradan ulaşabilirsiniz.

Bir diğer etkili direk hedef kitlenize ulaştırabilecek reklam mecrası olan Asansör içi Reklam Fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.

Billboard Reklam Teklifi Al

Hemen Teklif Al

En kısa zamanda geri dönüş sağlayacağız.

    Share this post

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir