Asansör İçi Reklam Fiyatları

Asansör Reklam Fiyatları

Asansör Reklamları, kapalı alanlarda insan sirkülasyonun yoğun olduğu Alışveriş merkezleri, metro, toplu konut projelerinin asansörleri, günümüzün diğer bir etkili reklam mecralarından biridir. Bireyler yani hedef kitleniz asansör bindiği andan itibaren gideceği kata kadar, asansör içi reklamları yakından görme ve inceleme imkanı bulabilmektedir. Bununla beraber doğru konuşlandırılmış Asansör Reklamları işletmenizin ve ürün tanıtımında çok akılda kalıcı etki yaratmaktadır.

Asansör içi Reklam alanında standart olarak 2 tip pano bulunmaktadır. Bunlar 29x41cm yatay A3 boyutunda ve 21x29cm boyutunda A4 reklam panolarımız Asansör içlerinde konuşlandırılmıştır. Asansör Reklamı vermek için en az haftalık olarak kiralama yapabilirsiniz.

Asansör içi Reklam Fiyatları

Asansör içi reklam fiyatları firmamızın anlaşmalı olarak çalıştığı toplu konut projesinin bulunduğu yer ve konut sayısına göre değişkenlik göstermektedir. İstanbul’un en gözde projeleriyle çalışmaktayız. Asansör içi reklam panosu kiralama süresi minimum 1 hafta olmak üzere aylık ve yıllık olarak kiralanabilmektedir. Ortalama haftalık baz alırsak tek proje üzerinden 100 ₺’den başlayan fiyatlarla reklam verebilirsiniz. Tabii ki fiyatlar konut projesine, sayısına ve yapacağınız reklam çalışmasının süresine göre değişkenlik gösterecektir.

Asansör içi Reklam Nasıl Verebilirim ?

İşletmenizi veya markanızı en iyi tanıtmak için çalışmakta olduğumuz toplu konut, avm projelerinde siz de birlikte yapacağımız çalışma ile birlikte reklam yapabilirsiniz. Firmamız İstanbul’un her ilçesinde hem kendi bünyesinde hem de iş ortaklarıyla birlikte her ilçe de destek ve hizmet vermekteyiz.

İndoor Reklamcılık fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve markanızı tanıtmak için aşağıdaki teklif formu doldurabilirsiniz ya da firmamızın iletişim sayfasında bulunan iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Asansör içi Reklam Uygulamalarımızı görmek için buradan ulaşabilirsiniz.

Bir diğer etkili direk hedef kitlenize ulaştırabilecek reklam mecrası olan Billboard  Reklam Fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.

Toplu Konut Site ve Bina içi Reklamlar

Billboard Reklam Teklifi Al

HEMEN TEKLİF AL

Lütfen Formu Eksiksiz doldurunuz.

    Share this post

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir