Metrobüs Raket Reklamları

Günlük yaşantımızın vazgeçilmez bir hale gelen ulusal Metrobüs Raket Reklamları, E-5 otoyol hattı üzerinde, araç trafiğinin en yoğun olduğu bir hatta geliş ve gidiş güzergahında ulaşım hattının tam ortasında konuşlandırılmış, tek ve çift yüz network grupları halinde kullanılan reklam mecralarından bir tanesidir.

Beylikdüzü’nden Söğütlü Çeşme’ye 46 istasyonda tüm metrobüs hattını kapsayan yüksek frekans ve kapsama özelliğine sahip eşsiz reklam mecrasıdır. IETT’nin 2019 verilerine göre günlük ortalama 2,5 milyon kişiye erişim sağlar. Bunun yanı sıra trafiğin devamlı kitlendiği güzergah da olmasının avantajı E-5 üzerinde yolculuk yapanlar tarafından Metrobüs Reklam alanları görülmektedir.

Metrobüs Raket Reklamları Fiyatları

Metrobüs Raket (CLP) reklam panoları minimum bir haftalık olarak kiralanmaktadır. Metrobüs Raket Reklam Fiyatları yapacağınız reklam çalışmasının planlanan yayınlama süresi etkileyen unsurlardan biridir. Bunun yanı sıra baskı maliyetidir. Metrobüs baskıları firmamız zorunlu olarak firmamız tarafından yapılmaktadır. Bunun nedeni görsel malzemeleri özel olduğu için baskıların profesyonel baskı yapılması şarttır. Aklınızda fikir edinmesi adına Metrobüs Reklam Fiyatları yazımızı inceleyebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Rezervasyon Koşulları

Metrobüs CLP Raket reklam alanları yoğunluk sebebiyle reklam çalışmanızı reklam giriş tarihlerinden en az 1 hafta öncesinden yapmanız gerekmektedir. Rezervasyonu yapılan ürün ve bütçenin müşteri tarafından yazılı veya e-mail olarak onaylanmasının ardından “Kesin Rezervasyon” yapılmış sayılır.

Reklam çalışması ödemesini rezervasyon için Metrobüs CPL Raket Reklam bütçesinin 50% ‘si, Metrobüs Raket reklamının uygulanma tarihinde geri kalan ücretin tamamı tahsil edilmektedir. İstediğiniz konumda ki Raket reklam alanlarını rezervasyon yaptırmayı unutmayınız.

Reklam Mecralarımız ve Rezervasyon Bilgi almak için +90 (541) 699 95 94 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya reklam@moonbilisim.net mail adresine mail gönderebilirsiniz.

Billboard Reklam Teklifi Al

Metrobüs Raket Reklam Uygulamalarımız

CPL Raket Uygulama Örneklerimiz