Toplu Konut Reklamcılığı Fiyatları

Toplu Konut Reklamcılığı

Toplu Konut Reklamcılığı, temel olarak Türkiye’nin en prestijli sitelerinde hedef kitlenizi etkilemek ve satışlarınızı artırmak için reklam ajansımız tarafından uygulanan reklam modelidir.

Toplu konut reklamcılığı, modern dünyada hızla büyüyen ve gelişen bir reklam sektörüdür. Bu sektörde rekabetin artmasıyla birlikte, toplu  konut projeleri reklam çalışması oluşturmak ve işletmenizi tanıtmak önemli bir hale gelmiştir. Markanızı veya ürünlerinizi en hızlı ve etkili pazarlayabileceğiz reklam mecrasında siz de yerlerinizi alabilirsiniz.

Toplu konut reklamcılığı, genellikle diğer reklam alanlarından farklı bir yaklaşım sunmaktadır. Toplu konut içerisinde yayınlamak istediğiniz reklamların, potansiyel müşterilerin belirli ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılamak için tasarlanması net veriler ile daha kolay bir hale gelmektedir.

Toplu konut reklam çalışmanız, hedeflenen müşterilere ulaşacak şekilde tasarlanması da önemlidir. Toplu konutlar genellikle belli bir bölgede olduğu ve reklamların bu bölgedeki potansiyel müşterilere ulaşması daha kolay olması potansiyel müşterinizin dikkatini çekmek için daha etkili bir yöntemdir.

Toplu konut reklamcılığı, etkili bir pazarlama stratejisi oluşturmayı gerektirir. Bu strateji, hedef kitleyi tanımlamak, mesajları tasarlamak, uygun kanalları seçmek ve reklamların etkililiğini ölçmek gibi unsurları içermelidir.

Görsel Odaklı İçerik Oluşturma

Toplu konut reklamlarında görsellerin büyük bir önemi bulunmaktadır. İnsanlar evlerini ve yaşadıkları yerleri görmek isterler. Bu nedenle, görsel odaklı içerik oluşturmak ve hedef kitlenizin dikkatini çekecek çekici fotoğraflar ve videolar kullanmak önemlidir. Dairelerin iç mekanları, manzaraları, sosyal alanları gibi özellikleri vurgulayan görseller, potansiyel alıcıları etkilemek için güçlü bir araçtır.

Toplu Konut Reklam Alanları

Çalışmakta olduğumuz toplu konut projelerinde ağırlıklı olmak üzere, Asansör içi Reklamlar, Hane Broşür Dağıtımı, Posta Kutusu Dağıtımı, Raket ve Billboard Reklamları uygulaması yapmaktayız.

Türkiye'nin en prestijli sitelerinde

Toplu Konut Reklam Alanları

AA+ gelir seviyesi sakinleri bulunduğu ve en çok tercih edilen sirkülasyonun oldukça yoğun olduğu toplu konutlarda ikamet eden hedef kitlenize direkt ulaşabilirsiniz.

Asansör İçi Reklamlar

Asansör içi reklamlar, toplu konut sitelerinde asansör içerisine konuşlandırılmış A3 veya A4 Reklam Panoları üzerinden yapılan reklam uygulamasıdır. Firmamız AA+ gelir seviyesi sakinleri bulunduğu ve en çok tercih edilen sirkülasyonun oldukça yoğun olduğu projelerde sizlerle çalışmaktadır. Günlük yaşantı da asansör içerisine yerleştirilen reklam panolarını konut sakinlerinin asansörler kullanması sonucu yapmış olduğunuz reklamlarının görmesi sağlamaktadır. Birlikte yapacağımız çalışmalar ile işletmenizi ya da ürünlerinizi ön plana çıkarmak ve satışlarınızı arttırmak için reklam ve tanıtım yapmanız önceliğiniz olmalıdır.

Asansör İçi Reklam Fiyatları

Asansör içi reklam fiyatları; çalışmakta olduğumuz toplu konut projesinin bulunduğu konuma, konut sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Asansör içi reklam panolarını minimum 1 haftalık veya yıllık kiralama yapabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Asansör içi Reklam fiyatları yazımızı okuyabilir ya da aşağıdaki teklif formunu doldurularak güncel fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Toplu Konut Proje Bölgelerimiz

  • Avrupa Yakası İstanbul Bölgesi
  • Anadolu Yakası İstanbul Bölgesi
  • İzmir Bölgesi
  • Ankara Bölgesi

Hemen Teklif Al

Formu eksiksiz doldurunuz. En kısa zamanda temsilcilerimiz tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır.

    Bize Yazın
    Merhaba,
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?