Asansör Reklamları

Asansör Reklamları, kapalı alanlarda insan sirkülasyonun yoğun olduğu Alışveriş merkezleri, metro, toplu konut projelerinin asansörleri, günümüzün diğer bir etkili reklam mecralarından biridir. Bireyler yani hedef kitleniz asansör bindiği andan itibaren gideceği kata kadar, asansör içi reklamları yakından görme ve inceleme imkanı bulabilmektedir. Bununla beraber doğru konuşlandırılmış Asansör Reklamları işletmenizin ve ürün tanıtımında çok akılda kalıcı etki yaratmaktadır.

Asansör içi Reklam alanında standart olarak 2 tip pano bulunmaktadır. Bunlar 29x41cm yatay A3 boyutunda ve 21x29cm boyutunda A4 reklam panolarımız Asansör içlerinde konuşlandırılmıştır. Asansör Reklamı vermek için en az haftalık olarak kiralama yapabilirsiniz.

Moon Grup olarak, indoor reklamlar diye aklan geldiğinde Türkiye’nin önde gelen konut projeleri ile sözleşmeli olarak çalışmaktadır. Hedef kitleniz ile doğru nokta da buluşturmakta, bu sayede tüm iş ortaklarımızın marklarına değer kazandırmaktayız

İndoor Reklamlar alanında en etkili ve akılda kalıcı reklam mecrası olan Asansör Reklamları doğru tasarlandığında daha iyi geri dönüşler alabilirsiniz. Asansör görsel Baskı İşleri yapabileceğimiz gibi, Grafik Tasarım uzmanınız yoksa modern bir reklam metni ile hizmet vermekteyiz.

En Etkili Hedef Kitleler Nelerdir? Asansör Reklamları

Rezervasyon Koşulları

Asansör pano reklam alanları yoğunluk sebebiyle reklam çalışmanızı reklam giriş tarihlerinden en az 1 hafta öncesinden yapmanız gerekmektedir. Rezervasyonu yapılan ürün ve bütçenin müşteri tarafından yazılı veya e-mail olarak onaylanmasının ardından “Kesin Rezervasyon” yapılmış sayılır. Reklam çalışması ödemesini rezervasyon için asansör içi reklam bütçesinin 50% ‘si, Asansör reklamının uygulanma tarihinde geri kalan ücretin tamamı tahsil edilmektedir. İstediğiniz konumda ki Asansör reklam alanlarını rezervasyon yaptırmayı unutmayınız.

Reklam Mecralarımız ve Rezervasyon Bilgi almak için +90 (541) 699 95 94 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya info@moonbilisim.net mail adresine mail gönderebilirsiniz.

Uygulama Örneklerimiz

Bize Yazın
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?