Broşür / Insert Reklamları

Broşür ve insert Dağıtımı  en fazla tercih edilen reklam türlerinden biri olması diğer reklam mecralarına oranla az maliyetli olması bunun etkenlerindendir. Yeni işletmelerin oluşturduğu kampanya ve ürünlerini kısa ve öz bir şekilde tanıtmak için ideal bir yöntemdir. Kurumsal ve yerel tüm kurumların reklam çalışmalarında sok olarak tercih ettiği yöntemlerden biri olan broşür dağıtımı direk adrese teslim özelliği ile direk müşterilerinize ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Broşür dağıtımı reklam çalışması outdoor reklam çeşidi olmasının yanı sıra aynı zamanda bir indoor reklam türüdür.

Moon Grup olarak toplu konut projeleri ile çalışmakta olup, müşteriler ile hedef kitleleri doğru nokta da buluşturarak, kapı kapı broşür dağıtım hizmeti vermekteyiz. Bu sayede tüm iş ortaklarımızın marka değerini arttırmaktayız.

Daire Kapı Dağıtımı, hanelere yapılan özel bir dağıtım sistemidir. Bina kapu önlerine veya posta kutuları yerine girilen binaların daire kapılarına dağılıtır. Evlere yapılan dağıtımlar; Bina kapı önlerine veya posta kutularına amatörce değil, girilen binaların daire kapılarına dağıtılır. Dilerseniz broşürlerinizi ücretsiz olarak, kulplu/şeffaf poşetlerle poşetleyip daire kapı tokmaklarına asarak dağıtıyoruz. Girilen tüm apartmanların ve dağıtım yapılan tüm cadde ve sokak tabelalarının fotoğrafları çekilir aynı gün klasörler halinde e-mail adresinize yollanır.

Araç ve otomobil dağıtımı ; İsteğe göre, silecek altlarına, cam kenarlarına veya broşür kulplu ise araç kapılarına takılarak dağıtılır. Dağıtım yapılan araçların plakası ve broşür gözükecek şekilde fotoğrafları çekilir, çekilen fotoğraflar günlük olarak e-mail adresinize klasörler halinde yollanır. Araçlara yapılan dağıtımlarda; broşür içeriğine göre, belirli bir veya birkaç marka/model seçebilirsiniz.

Elden broşür dağıtımı; elden yapılan dağıtımlarda; Talep ettiğiniz nokta veya noktalarda, broşürünüzün içeriğine uygun, önceden belirlenmiş olan hedef kitleye (cinsiyet/yaş grubu vs) göre dağıtım yapılır. Elden yapılan dağıtımlarda, dağıtım esnasında, kanıt niteliğine uygun olarak fotoğraflar çekilir. Çekilen bu fotoğraflar, dağıtım raporu olarak, aynı gün ve dağıtım süresince de günlük olarak e-mail adresinize klasörler halinde gönderilir.

İhtiyacınız olan tüm reklamlar burada!

Rezervasyon Koşulları

Rezervasyonu yapılan ürün ve bütçenin müşteri tarafından yazılı veya e-mail olarak onaylanmasının ardından “Kesin Rezervasyon” yapılmış sayılır.

Reklam çalışması ödemesini rezervasyon için asansör içi reklam bütçesinin 50% ‘si, Broşür ve insert dağıtım uygulanma tarihinde geri kalan ücretin tamamı tahsil edilmektedir. İstediğiniz konumda ki reklam alanlarını rezervasyon yaptırmayı unutmayınız.

Reklam Mecralarımız ve Rezervasyon Bilgi almak için +90 (541) 699 95 94 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya info@moonbilisim.net mail adresine mail gönderebilirsiniz.

Uygulama Örneklerimiz

Bize Yazın
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?