Homeboard Reklamları

Homeboard Reklamları, toplu konut projelerinin dış cephelerinde, blok giriş ve çıkışlarında bunun yanı sıra lobilerde hedef kitlenize görmesi için uygun şekilde konumlandırılmış indoor reklamları mecrasıdır. Homeboard Reklamları toplu konutlarda yaşayan veya ziyarete gelen kişilerin görebileceği şekilde konumlandırılması ile etkili reklam mesajları vermektedir.

Homeboard ebatları standart olarak 70×100 cm ebatına sahip görsel bir reklam aracıdır. Reklamlarında en fazla okunduğu yerlerden biri olan homeboard panoları markanızı hedef kitlenize tanıtmak için en uygun reklam alanlarındandır.

İndoor Reklamlar alanında en etkili ve akılda kalıcı reklam mecrası olan Homeboard Reklamları doğru tasarlandığında daha iyi geri dönüşler alabilirsiniz. Homeboard görsel baskı işleri yapabileceğimiz gibi, grafik tasarım uzmanınız yoksa modern bir reklam metni ile hizmet vermekteyiz.

Rezervasyon Koşulları

Hom3board reklam alanları yoğunluk sebebiyle reklam çalışmanızı reklam giriş tarihlerinden en az 1 hafta öncesinden yapmanız gerekmektedir. Rezervasyonu yapılan ürün ve bütçenin müşteri tarafından yazılı veya e-mail olarak onaylanmasının ardından “Kesin Rezervasyon” yapılmış sayılır.

Reklam çalışması ödemesini rezervasyon için homeboard reklam bütçesinin 50% ‘si, homeboard reklamının uygulanma tarihinde geri kalan ücretin tamamı tahsil edilmektedir. İstediğiniz konumda ki Homeboard reklam alanlarını rezervasyon yaptırmayı unutmayınız.

Reklam Mecralarımız ve Rezervasyon Bilgi almak için +90 (541) 699 95 94 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya info@moonbilisim.net mail adresine mail gönderebilirsiniz.

Uygulama Örneklerimiz

Bize Yazın
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?