Posta Kutusu Dağıtım

Posta Kutusu Dağıtımı, belli bir adres olmaksızın dağıtım sektöründe en çok kullanılan ve en etkili dağıtım yönetimidir. Bunun yanı sıra toplu konut projelerimizin hepsinde posta kutusu dağıtım hizmeti verebilmekteyiz.

Dağıtım ekiplerimiz, sizinle önceden planladığımız il ve ilçe içerisinde seçmiş olduğumuz bölgeler de posta kutularına daha önceden hazırladığımız broşürlerin dağıtımını sağlamaktadır. Bu dağıtımlar direkt adres teslim dağıtım yönetimlerimizden biridir.

Dağıtım esnasında isterseniz ekibimizle birlikte bulunabilir veya konum paylaşımlı raporlama yapabilmekteyiz.

Rezervasyon Koşulları

Billboard reklam alanları yoğunluk sebebiyle reklam çalışmanızı reklam giriş tarihlerinden en az 1 hafta öncesinden yapmanız gerekmektedir. Rezervasyonu yapılan ürün ve bütçenin müşteri tarafından yazılı veya e-mail olarak onaylanmasının ardından “Kesin Rezervasyon” yapılmış sayılır.

Reklam çalışması ödemesini rezervasyon için asansör içi reklam bütçesinin 50% ‘si, Billboard reklamının uygulanma tarihinde geri kalan ücretin tamamı tahsil edilmektedir. İstediğiniz konumda ki Billboard reklam alanlarını rezervasyon yaptırmayı unutmayınız.

Reklam Mecralarımız ve Rezervasyon Bilgi almak için +90 (541) 699 95 94 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya info@moonbilisim.net mail adresine mail gönderebilirsiniz.

Uygulama Örneklerimiz