CPL Raket Reklamları

CPL Raket Reklamları, genellikle şehir içinde yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler de şehrin dokusuna göre tasarlanıp çeşitli ebatlarda görülme oranı yüksek olan reklam ünitesidir. Işıklandırma özelliği sayesinde raket içine uygulanan reklamlar geceleri hedef kitleniz tarafından daha iyi fark edilebilir ve cam muhafaza sayesinde uzun süre reklamınız dayanmaktadır. Bunun yanı sıra toplu konut projelerimizde giriş çıkış alanlarında, otobüs ve metrobüs duraklarında, hava alanlarında konuşlandırılmış ve işletmenizin bilinirliği açısında değer kazandıracak reklam mecralarıdır.

Açık Hava Reklamlarının billboard sonrasında ikinci sırada yer alan CPL Raket ve Durak Reklam Panoları doğru tasarlandığında geri dönüşler daha verimli olacaktır.

Moon Grup olarak CPL Raket Görsel Baskı İşleri ile Grafik Tasarım uzmanınız olmadığı durumlarda modern bir reklam metni ile hizmet vermekteyiz.

Rezervasyon Koşulları

CPL Raket reklam alanları yoğunluk sebebiyle reklam çalışmanızı reklam giriş tarihlerinden en az 1 hafta öncesinden yapmanız gerekmektedir. Rezervasyonu yapılan ürün ve bütçenin müşteri tarafından yazılı veya e-mail olarak onaylanmasının ardından “Kesin Rezervasyon” yapılmış sayılır.

Reklam çalışması ödemesini rezervasyon için CPL Raket Reklam bütçesinin 50% ‘si, Billboard reklamının uygulanma tarihinde geri kalan ücretin tamamı tahsil edilmektedir. İstediğiniz konumda ki Raket reklam alanlarını rezervasyon yaptırmayı unutmayınız.

Reklam Mecralarımız ve Rezervasyon Bilgi almak için +90 (541) 699 95 94 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya info@moonbilisim.net mail adresine mail gönderebilirsiniz.

Uygulama Örneklerimiz