En gözde lokasyonlarda bulunan Açık Hava Üniteleri

Antalya Billboard Reklam Kiralama Nasıl Yapılır?

Popülarite olarak en etkili, akılda kalcı etkisi ile müşterilerimizin en çok tercih ettiği billboard reklamları çalışmalarımız arasında önde gelen reklam türüdür.

Billboard reklam çalışması yapılmasının en büyük avantajlarından biri yoğun trafik içerisinde yaya ve sürücülere aynı anda ulaşabileceği stratejik noktalarda bulunan Billboard Reklam Panoları doğru tasarım ve planlanmış reklam çalışması ile en yüksek düzeyde görünüm sağlamaktadır.

İstenilen boyutlarda hazırlanabilen billboard reklamlar sayesinde her türlü mesaj verilebilir. Billboard reklam fiyatları gider ve içerik olarak oldukça esnektir. Markanın bütçesine göre istenilen ebatlarda ve istenilen sayılarda satın almak mümkündür.

Billboard Kiralama Nasıl Yaparım ?

Antalya içerisinde firmamıza ait olmayan şehir merkezinin farklı noktalarında konuşlandırılmış billboard reklam alanlarına ilgili kurum üzerinden kiralama yapabilirsiniz. Fakat burada sormanız gereken soru nasıl bir planlama ve kiralama çalışması yaparım ? Asıl aklınızı karıştıracak durumlardan birisidir. Firmamız bu nokta da devreye girmekte olup, gelişi güzel yapacağınız kiralama işlemleri yerine firmanıza oluşturabileceğiniz fazla maliyeti minimize ederek, markanızı en iyi şekilde tanıtabileceğiniz birlikte çalışacağımız programız ile birlikte sizlere destek olmaktayız.

Aşağıda bulunan online formu hemen doldurun. Satış danışmanlarımız en kısa zamanda tarafınıza geri dönüş yapsın!

Billboard Reklam Teklifi Al

Hemen Teklif Al

En kısa zamanda geri dönüş sağlayacağız.

  Share this post

  Comments (2)

  • Maya Aslanjan Reply

   Fiyat rica ediyorum

   Haziran 30, 2022 at 1:36 am
   • moongrup Reply

    Merhaba tarafınıza e-mail gönderilmiştir.

    Haziran 30, 2022 at 12:17 pm

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir