Billboard Reklam Kiralama Hizmeti

Ankara Billboard Kiralama Fiyatları *2023

Ankara Billboard Kiralama Fiyatları

Ankara’da billboard kiralama fiyatları birçok faktöre bağlı olarak değişkenlik gösterir. Bunlar arasında reklamın boyutu, yerleşimi, süresi, trafik yoğunluğu, hedeflenen kitle, reklam verenin bütçesi ve reklam ajansının hizmetleri gibi faktörler yer alır.

Ankara billboard kiralama fiyatları konumlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ankara’da yer alan popüler billboard reklam yerleri arasında Kızılay, Çankaya, Batıkent, Mamak, Etimesgut, Keçiören gibi bölgelerdeki ana cadde ve otoyollar yer alır.

Ankara billboard reklamları , işletmelerin marka farkındalığını artırmak, yeni ürünleri tanıtmak, kampanyalarını duyurmak, etkinlikler için tanıtım yapmak ve hedeflenen kitleye ulaşmak için oldukça etkili bir reklam yöntemidir. Bu nedenle, birçok yerel ve ulusal marka Ankara’da billboard reklamlarını kullanmaktadır.

Ankara billboard kiralama fiyatları genel olarak, Ankara’da küçük boyutlu bir billboard reklamı için günlük fiyatlar 500 TL’den başlayabilirken, büyük boyutlu ve trafik yoğunluğu yüksek bir billboard reklamı için günlük fiyatlar 5.000 TL’ye kadar çıkabilir.

Ankara Billboard Kiralama Nasıl Yapılır?

Billboard kiralama işlemi nasıl yapılır? sorusuna cevap vermek gerekirse genellikle aşağıdaki adımları izlemeniz gerekmektedir.

 • İhtiyaçlarınızı belirleyin: İlk olarak, hedef kitleniz ve pazarlama hedefleriniz hakkında net bir fikir sahibi olmanız gerekir. Bu, hangi billboard lokasyonlarının size en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olacaktır.
 • Bütçenizi Hesaplayın: Billboard kiralama fiyatları lokasyon ve boyuta göre değişebilir. Bu nedenle, farklı firmaların fiyatlarını karşılaştırarak bütçenize uygun bir seçim yapabilirsiniz.
 • Reklam tasarımınızı hazırlatın: Billboard reklamı tasarımı yaparken, net ve çarpıcı bir mesaj seçmeye özen gösterin. Reklamın açık ve net olması önemlidir, çünkü insanlar billboardlara sadece birkaç saniye bakarlar.
 • Rezervasyon yapın: Billboard kiralama şirketiyle iletişime geçin ve size uygun bir Lokasyon ve tarihler için rezervasyon yaptırın. Kiralama süresi genellikle 1 hafta ya da aylık kiralamalar yapmaktayız.
 • Fatura ödemesi yapın: Kiralama ücreti genellikle kiralama süresine ve billboardın boyutuna göre hesaplanır. Rezervasyon öncesi %50 si, yayınlama gününde kalan %50 sini almaktayız. Fatura ödemesi yaparak bu şekilde billboard kiralama işlemini tamamlayabilirsiniz.

Billboard kiralama işlemi ülke ve şehir farklılıkları gösterebilir. Bu nedenle, en güncel ve doğru bilgi için yerel billboard kiralamak için ajansımız ile irtibata geçmelisiniz.

Ankara billboard kiralama fiyatları öğrenmek için doğrudan reklam şirketleriyle iletişime geçmeniz gerekmektedir. İşletmeniz için açık hava reklam fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve markanızı tanıtmak için detaylı bilgi almak için aşağıdaki teklif formunu doldurabilirsiniz ya da firmamızın iletişim sayfasında bulunan iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

En Etkili Hedef Kitleler Nelerdir? Asansör Reklamları

Hemen Teklif Al

En kısa zamanda geri dönüş sağlayacağız.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Billboard; demir ve alüminyum maddeden imal edilen, araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu yol veya kavşaklara konuşlandırılmış ve yaygın olarak kullanılan açık hava reklam araç türlerindendir.

  Billboard çeşitleri, kısaca söylemek gerekirse Billboard, Billboard Plus, Giantboard, ve Megalight başlıca olmak üzere en çok kullanılan billboard reklam türlerindendir.

  Billboard tasarımı yaptırmadan önce oluşturacağınız görsel billboard konumunda araç ve yayaların ilgisini çekmeyi başarması gerekmektedir. Yüzlerce reklam verenin olduğu firmalar arasında öne çıkmak için bilboard reklam bütçenizin ve zamanınızın boşa gitmemesini sağlamanız gerekmektedir. Unutmayın reklam metninizin 6 saniyeden daha kısa sürede okunduğundan emin olun!

  Billboard reklam vermeden önce en önemli aşamalardan biri tasarım sürecidir. Yaptıracağınız tasarımın kalitesine göre maliyetleri farklılık gösterecektir. Tecrübeli kişilerce tasarlanmış olan billboard tasarımları daha başarılı sonuçlar almanızı sağlayacaktır.

  Billboard baskı maliyetleri reklam verirken ekstra maliyet oluşturmaktadır. Billboard afiş baskı ücretleri baskı özellikleri, ebat, materyalleri kalitesine göre değişkenlik göstermektedir.

  Billboard kiralama nasıl yapılır sorusuna en doğru cevap, Büyükşehir belediyelerinden ihale usulü kiralanmış olan billboard panolarının anlaşmalı ajanslar ile yapabilirsiniz. Büyükşehir Belediyelerinde üzerinden direk kiralama yapmanız mümkün değildir.

  Teknolojinin sağladığı imkanlar ile firmalar dijital platformlarda reklam vermektedirler. Ancak rahatsız edici çok reklam sebebiyle verdiğiniz reklamlar atlanabilir. Ancak söz konusu billboard reklamları olduğunda vermiş olduğunuz reklamın görmezden gelmek ya da atlamak mümkün değildir.

  Sosyal Medya da Bizi Paylaş

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir