dijital lcd billboard reklam

Digital LCD Ekran Reklam Panoları

Teknoloji her gün daha hızlı gelişmesi ile açık hava reklamcılık sektöründe yenilikler de dijital çağa ayak uydurması ile yeni reklam mecrası olan dış ve iç mekanlarda konuşlandırılmış Dijital LCD Pano Reklamları yeni nesil kapalı devre reklam mecralarımızdır. Dijital Medya Reklam Ekranları yazılım çözümleri alanında yaptığı inovasyon hareketleri ile Açık Hava Reklamcılık sektöründe de yeni iş modelleri sunmaktadır. İç mekan LCD Reklam oynatıcıları düşük maliyetler ile müşterilerimiz sunmaktayız.

Dijital LCD Pano Reklamları ile sizi diğer firmalardan ayırmak için kullanılan etkili bir reklam türüdür. Genellikle iç ve dış mekanlarda olan Raket, LCD Ekran, Billboard, Megalight, Billboard ve Otobüs duraklarında konuşlandırılmış olan bu hareketli reklam ünitelerimiz ile Reklamlarınızı yayınlayabilirsiniz. Dijital LCD Pano Reklamları ile ürünlerinizi ya da markanızı müşterilerinize daha etkili olarak sunabilirsiniz.

Trafiğin yoğun olduğu caddelerde konumlanmış, Lokasyon ve zamana göre mesaj esnekliği olan ve bunun yanı sıra normal reklam alanlarımıza yerine Operasyon ve Baskı maliyetinin olmaması avantajı ile potansiyel müşterilerinize ulaşın.

Billboard Reklam Teklifi Al

Dijital LCD Pano Reklamları diğer reklam türleri haftalık ve aylık olarak kiralanmaktadır. İç Mekan LCD Reklam Panoları ve dış mekanlarda konuşmanlık panolarımıza sizin tarafında hazırlanmış kısa tanıtım videoları ile reklamlarınızı verebiliriz. 

Dijital LCD Reklam Panoları Fiyatları

Dijital LCD reklam pano fiyatları lokasyon ve iç mekan tv ekranı, megalight billboard boyutlarına göre, bulundukları şehirlere göre değişkenlik gösterir. İstanbul en pahalı şehir olup arkasından Ankara ve İzmir gelmektedir. Dijital Reklam Pano fiyatlarını normal reklam türüne göre maliyet olarak etkileyen unsurlardan baskı olmamasıdır. Hazırladığını kısa sunumu müsaitlik durumuna göre hemen yayınlanabilmektedir.

Açık hava reklam fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve markanızı tanıtmak için detaylı bilgi almak için aşağıdaki teklif formu doldurabilirsiniz ya da firmamızın iletişim sayfasında bulunan iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Billboard Uygulamalarımızı görmek için buradan ulaşabilirsiniz.

Bir diğer etkili direk hedef kitlenize ulaştırabilecek reklam mecrası olan Asansör içi Reklam Fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.

Not: Firmamız sadece lcd ekranları kiralama hizmeti vermektedir. İsteğe göre pano tedariki yapılabilmektedir.

Dijital Reklamlar

HEMEN TEKLİF AL

Formu doldur hemen sizi arayalım.

    Share this post

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir