Asansör İçi Reklam Fiyatları

Toplu Konut Site ve Bina içi Reklamlar

Moon Bilişim Ajansı olarak toplu konut projeleri ile çalışmakta olup, müşteriler ile hedef kitleleri doğru nokta da buluşturarak, Asansör içi Reklam ve kapı kapı broşür dağıtım hizmeti vermekteyiz. Bu sayede tüm iş ortaklarımızın marka değerini arttırmaktayız.

Toplu Konut Asansör İçi Reklam

Asansör içi Reklam, kapalı alanlarda insan sirkülasyonun yoğun olduğu toplu konut projelerinin asansörleri, günümüzün diğer bir etkili reklam mecralarından biridir. Bireyler yani hedef kitleniz asansör bindiği andan itibaren gideceği kata kadar, asansör içi reklam panosunu yakından görme ve inceleme imkanı bulabilmektedir. Bununla beraber doğru konuşlandırılmış Asansör Reklamı işletmenizin ve ürün tanıtımında çok akılda kalıcı etki yaratmaktadır.

Asansör içi Reklam panosunda standart olarak 2 tip pano bulunmaktadır. Bunlar 29x41cm yatay A3 boyutunda ve 21x29cm boyutunda A4 reklam panolarımız Asansör içlerinde konuşlandırılmıştır. İşletmeniz ve/veya markanız için hazırladığınız görseli bize ileterek ya da görseliniz hazır değilse firmamızdan Grafik Tasarım hizmeti alabilirsiniz.

Toplu Konut Site ve Bina içi Asansör Reklamı vermek için en az haftalık olarak kiralama yapabilirsiniz.

Asansör içi Reklam Fiyatları

Asansör içi reklam fiyatları firmamızın anlaşmalı olarak çalıştığı toplu konut projesinin bulunduğu yer ve konut sayısına göre değişkenlik göstermektedir. İstanbul’un en gözde projeleriyle çalışmaktayız. Asansör içi reklam panosu kiralama süresi minimum 1 hafta olmak üzere aylık ve yıllık olarak kiralanabilmektedir. Ortalama haftalık baz alırsak tek proje üzerinden 100 ₺’den başlayan fiyatlarla reklam verebilirsiniz. Tabii ki fiyatlar konut projesine, hane sayısına ve yapacağınız reklam çalışmasının süresine göre değişkenlik gösterecektir.

Asansör içi Reklam Uygulamalarımızı görmek için buradan görebilirsiniz.

İndoor Reklamcılık fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve markanızı tanıtmak için aşağıdaki teklif formu doldurabilirsiniz ya da firmamızın iletişim sayfasında bulunan iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Bir diğer etkili direk hedef kitlenize ulaştırabilecek reklam mecrası olan Billboard Reklam Fiyatlarını öğrenmek için tıklayınız.

Billboard Reklam Teklifi Al

HEMEN TEKLİF AL

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.

    Share this post

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir