Metrobüs Reklam Çalışması

Metrobüs Reklam Fiyatları

Günlük yaşantımızın vazgeçilmez bir hale gelen ulusal metrobüs reklam raketleri, E-5 otoyol hattı üzerinde, araç trafiğinin en yoğun olduğu bir hatta geliş ve gidiş güzergahında ulaşım hattının tam ortasında konuşlandırılmış, tek ve çift yüz network grupları halinde kullanılan reklam mecralarından bir tanesidir.

Beylikdüzü’nden Söğütlüçeşme’ye 46 istasyonda tüm metrobüs hattını kapsayan yüksek frekans ve kapsama özelliğine sahip eşsiz reklam mecrasıdır. IETT’nin 2019 verilerine göre günlük ortalama 2,5 milyon kişiye erişim sağlar. Bunun yanı sıra trafiğin devamlı kitlendiği güzergah da olmasının avantajı E-5 üzerinde yolculuk yapanlar tarafından Metrobüs Raket Reklamları alanları görülmektedir.

Metrobüs Raket Reklamları Fiyatları

Metrobüs Raket (CLP) reklam panoları minimum bir haftalık olarak kiralanmaktadır. Metrobüs Raket Reklam Fiyatları  yapacağınız reklam çalışmasının planlanan yayınlama süresi etkileyen unsurlardan biridir. Bunun yanı sıra baskı maliyetidir. Metrobüs baskıları firmamız zorunlu olarak firmamız tarafından yapılmaktadır. Bunun nedeni görsel malzemeleri özel olduğu için baskıların profesyonel baskı yapılması şarttır.

İstanbul Metrobüs Reklam Fiyatları

Metorbüs Raket Reklam Pano kiralaması yapmadan önce maliyetinizi etkileyecek ilk unsurlardan biri baskı maliyetidir. Billboard reklam mecralarını kiralama süreleri haftalık ve aylık olarak kiralama yapabilmektesiniz. İşletmenize ait kampanya ya da genel kampanya dönemlerinde büyük ölçekli müşterilerimiz en az 2 hafta aralıksız olarak pano kiralaması yaparak reklam çalışmalarını etkisini yükseltmeye çalışmaktadır. Bu tip Metrobüs reklam çalışmalarının haftalık bütçeleri 4.000 ₺ ila 30.000 ₺ arasında değişkenlik göstermektedir. Yaklaşık olarak bir adet panonun kiralaması 400 – 500 ₺ başlayan bir rakama tekabül etmektedir. Kiralama bedelinin değişkenlik gösterebilir bu duruma etken istenilen bölgenin yoğunluğu gösterebilir. Güncel ve indirimli fiyat teklifimize ulaşmak için bizimle iletişime geçiniz.

Metrobüs Hattı Haritası

Metrobüs hattı üzerinden reklam çalışması yapmak istediğiniz konumları ajansımız ile birlikte seçimlerini yaparak rezervasyon gerçekleştirebilirsiniz.

Metrobüs Hattı

Metrobüs Raket Kiralama Nasıl Yaparım ?

Metrobüs hattı içerisinde firmamıza ait olmayan duraklar içerisinde konuşlandırılmış Metrobüs Raket reklam alanlarına yetkili reklam ajansımız üzerinden kiralama yapabilirsiniz. Fakat burada sormanız gereken soru nasıl bir planlama ve kiralama çalışması yaparım ? Asıl aklınızı karıştıracak durumlardan birisidir. Firmamız bu nokta da devreye girmekte olup, gelişi güzel yapacağınız kiralama işlemleri yerine firmanıza oluşturabileceğiniz fazla maliyeti minimize ederek, markanızı en iyi şekilde tanıtabileceğiniz birlikte çalışacağımız programız ile birlikte sizlere destek olmaktayız. Metrobüs hat haritası üzerinden birlikte yapacağımız çalışma ile birlikte markanızı en iyi şekilde tanıtacağız.

Açık Hava Reklam Fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve markanızı tanıtmak için detaylı bilgi almak için aşağıda bulunan teklif formunu doldurabilirsiniz ya da firmamızın iletişim sayfasında bulunan iletişim numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Billboard Reklam Teklifi Al

HEMEN TEKLİF AL

En kısa zamanda geri dönüş sağlayacağız.

    Share this post

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir