Wocoomerce Anlık Altın Döviz Kuru Nasıl Yapılır?

Woocommerce Anlık Altın Döviz Verisi Çekmek

Woocommerce Anlık Altın Döviz Verisi Çekmek

Web sitesi tasarımlarını renklendiren aynı zamanda da kullanıcılar için daha fonksiyonel hale getiren eklentiler; bir web site yapısının dinamikleri arasında yer almaktadır.

Fiziksel mağazaları yerine E-Ticaret ile işletmeler, hedef tüketicilere doğrudan ulaşıp, ürün ve hizmetlerini dijital dünyada ekonomik biçimde tanıtma ve doğrudan satış imkanına sahip olabilmektedir. Fiziksel mağazanız ile belirli mesai saatleri üzerinde satış yaparken, e-ticaret ile dijital pazara girdiğiniz ilk günden itibaren ürünlerinizi 24 saat aralıksız hedef kitlenize satışa sunabilirsiniz.

Tüketiciler ise ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri e-ticaret firmaları ile internet üzerinden kolayca bulabilme, farklı ve benzer ürünleri inceleyebilme fırsatı sunmuş olacaklardır.Pek çok modül ile işleyişlerini daha kolay hale getirmek mümkün ancak bunların arasında tercih edilenlerin başında döviz ile satış yapan işletmeler için kur olayı önemli bir yer edinmektedir. Dövizde yaşanan anlık dalgalanmalar nedeniyle pek çok kişi bu önemli bir sorun teşkil etmektedir.

Anlık altın satışı yapmanızı sağlayan eklenti ile işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Peki e-Ticaret sitenize bu Anlık Altın Satış eklentisi ‘ne nasıl sahip olabilirsiniz. Kendi satış kombinasyonunuzu yazdırmak isterseniz iletişim sayfasından bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Size Özel Modüller

Firmanıza veya Markanıza En Doğru Uygulamalar ile hizmet vererek destek oluyoruz. Marka veya firmanızın ihtiyacı olan eklentinin detaylarını formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

    Hemen Teklif Al

    [porto_widget_woo_product_tags title=”Etiketler”]

    Bu gönderiyi paylaş

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir