E–Ticaret ’e başlamak için geç kalmayın!

Moon Bilişim profesyonel e-ticaret sistemi, gelişmiş özellikleri ve basit yönetim paneli ile e-ticaret süreçlerinizi kolaylaştıracak tüm ihtiyaçlarınızı bir bütün olarak size sunmaktadır.

E-Ticaret Online Satış

E-Ticaret

E-Ticaret ile işletmeler, fiziksel mağazaları yerine hedef tüketicilere doğrudan ulaşıp, ürün ve hizmetlerini dijital dünyada ekonomik biçimde tanıtma ve doğrudan satış imkanına sahip olabilmektedir. Fiziksel mağazanız ile belirli mesai saatleri üzerinde satış yaparken, e-ticaret ile dijital pazara girdiğiniz ilk günden itibaren ürünlerinizi 24 saat aralıksız hedef kitlenize satışa sunabilirsiniz. Tüketiciler ise ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri e-ticaret firmaları ile internet üzerinden kolayca bulabilme, farklı ve benzer ürünleri inceleyebilme fırsatı sunmuş olacaklardır.

İşletmelerin ürünlerini Moon Bilişim e-ticaret ile internet ortamın sunabilmesi, bunu yaparken de maliyetlerini minimum olması ve işletmenizi büyütmek adına kararlar alarak bu sayede sizin kar oranını artırmaktadır.

Online Mağaza

Hedef Kitle

Kesintisiz Satış

Genel Özellikler

Mümkün olan en fazla kişiye ürünlerinizi ulaştırmanızı yardımcı olurken,müşterilerinize de eşsiz bir online alışveriş deneyimi yaşatıyoruz.

Güvenli Altyapı

Satış süreçlerinizde dikkat etmeniz gereken önemli konulardan biri de güvenli e-ticaret altyapısıdır.

SEO Optimizasyonu

Mağazanız hazırlanırken arama motorunun yenilikleri takip edilerek kurallara uygun bir alt yapı içerisinde sisteminize uygulamaktayız.

Envanter Takibi

Stok miktarlarınızı güncel olarak takip edebilirsiniz. Eksi stok, asgari ve azami stok miktar takibi

Ödeme Altyapıları

Tüm banka altyapıları ile entegre çalışır ve alternatif ödeme seçeneklerini destekler. Sitenizde 10’u aşkın ödeme seçeneği sunabilmenize olanak sağlar.

Satış Süreç Yönetimi

Toptan ve Perakende satış öncesi ve sonrası e-ticaret altyapınız ile kapsamlı bir şekilde müşterilerine kolay ulaşım ve bilgi akışı sağlayabilirsiniz.

Ürün Ekleme

Ürün envanterinizde yer alan ne kadar ürün varsa hepsini mağazanızda sergileyebilirsiniz.

Müşteri Desteği

Müşteri temsilcilerimiz devamlı sizlerle iletişim halinde olur. Uzman destek ekibimize ise destek hattından veya yardım panelinden ulaşabilirsiniz.

Sipariş Takip

Ürünlerinizi mağazanızda sergilerken gelen siparişleri ve süreçleri tek platform üzerinden takip edebilirsiniz.

0
+
Sınırsız Trafik
0
+
Hızlı Yükleme
0
+
Sınırsız Yükleme

Akıllı E-Ticaret Paketleri

Online mağaza açmak için en güçlü e-ticaret platformu

Kolay Kullanım

Kolay, Hızlı ve Kullanabilir arayüz ile satış rahatlığı

Geliştirebilir Altyapı

Değişen ihtiyaçlara yönelik olarak geliştirilen bir altyapıya sahip olabilirsiniz.

Teknik Destek

İhtiyaç duyduğunuz her an destek ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Arama Motoru Optimizasyonu

SEO uyumlu ve esnek E-Ticaret SEO modülleri ile arama motorlarında üst sıralarda yer alın.

Güncelleme Desteği

Hizmet süresince devamlı güncelleme desteği ile yanınızdayız.

Güvenli Alışveriş

Siteniz SSL sertifikası ile korunarak güvenlik altına alınmaktadır.

Responsive Tasarım

Mobil Uyumlu tasarımlar sayesinde her mobil cihazdan ulaşılabilir olun.

Sanal Pos Entegrasyonu

Tüm banka sanal POS altyapıları, PayU, iPara, Iyzico, PayPal entegrasyonları, Havale/EFT ve Mail order

Güçlü E-Ticaret Yazılımı

Güçlü e-ticaret özellikleri, ihtiyacınız olan tüm özellikler burada. Güçlü ve güvenilir bir e-ticaret yazılımı için gerekli olan herşey Moon Bilişim E-Ticaret sisteminde. Şimdi mobil uyumlu, yeni teknolojiler ile sürekli güncellenen bir e-ticaret sistemi sahibi olun.

  • Tüm Ödeme Entegrasyonları
  • Gelişmiş Seo Yönetimi
  • Özelleştirilebilir Yazılım
  • Sınırsız Destek
  • Mobil(Responsive) Tasarımlar
  • Sınırsız Eğitim

Hızlı Ürün Yükleme

Sınırsız kategori ve alt kategori yaratın, ürünlerinizi kataloglayın, kopyalayın, çoğaltın. Dilerseniz Excel’den tek seferde taşıyın, dilerseniz Yükleme sistemi ile ürünlerinizi jet hızında sitenize yerleştirin. Tüm Sanal Pos Entegrasyonu ve mobil ödeme sistemleriniz hazır. Akıllı Ticaret paketleri ile satış yapmaya 1 günde başlayabilirsiniz!

Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza Takılan Sorular burada yanıt bulabilirsiniz.

Evet verebilirsiniz. Temelde Google reklamları yapılan aramaya göre ilgili web sitelerini görüntüler. Ancak web siteniz olmadığı durumlarda Facebook vb. diğer sosyal ağlardaki sayfalarınızın Google’da üst sıralarda görüntülenmesini sağlayarak reklamlarınızı yürütebiliriz. Hatta e-ticaret sitelerinde oluşturduğunuz dükkan sayfanızın (örn: n11.com gibi) reklamlarını gerçekleştirebilir, satışlarınızı arttırabiliriz.
SEO çalışmamız öncelikle Google algoritmalarını hedef almaktadır ancak diğer arama motorlarının çalışma sistemi benzer olduğu için sıralama yükselmesi elde edersiniz. Öncelik Google olmak üzere diğer arama motorları içinde ekstra çalışmalar yapılmaktadır.
SEO çalışmasına yönelik olmayan içerikler için hizmet sunmuyoruz ancak müşterilerimiz talep ederse anlaşmalı olduğumuz içerik editörlerinden ekstra hizmet alabilirler.
Fiyatlarımız, rekabet düzeyine göre belirlenmektedir. Sitenizi ve rakiplerinizi analiz ettikten sonra size en uygun fiyatları sunduğumuzdan emin olabilirsiniz.
Google Analytics ve Search Console araçları müşterilerimiz sahip olmasa bile gerekli kayıtlar yapılarak müşterimiz adına takip edilmektedir.