Woocommerce XML Toplu Ürün Yükleme

WooCommerce XML Entegrasyonu

entegrasyon

WooCommerce Tedarikçi XML Ürün Entegrasyonu

WooCommerce dünyanın en popüler e-ticaret altyapılarından birisidir. Türkiye’de binlerce e-ticaret sitesinin altyapısı olarak WooCommerce kullanılmaktadır. Türkiye’de Woocommerce uygulaması kullanıcı dostu ara yüzü ve ödeme alt yapılarının tam uyumu ile satıcılar için en uygun e-ticaret platformudur.

E-ticaret ‘e yeni bir girişim yaratarak ya da mevcut işletmenizi internet ortamına taşıyarak başlamaya karar verebilirsiniz. Teknik altyapı ve dijital pazardaki Online mağazanız ile online ortamdaki varlığınızı sürdürebilmeniz için temel dinamiklerinizdir.

Online mağazanızın fiziksel dükkandan farkı, ziyaretçilerin ürünleri satın almadan önce kendi gözleriyle görme, elleme veya deneme şanslarının bulunmamasıdır. Bu sebeple ürünlerinizi yüklerken farklı açılardan çekilmiş fotoğraflarını ve detaylı açıklamalarını da eklemelisiniz. Bunun yanı sıra günümüzde revaçta olan dropshipping iş modeli ilen çalışan girişimciler farklı tedarikçilerin stoklarını kendi sitelerine entegrasyonu gerçekleştirerek satış yapmaktadır. Tedarikcilerin XML altyapısında oluşturdukları binlerce ya da on binlerce ürünü e-ticaret sitenize eklemek, ilgili ürünlerin stok, fiyat ve görsel takiplerini yapmak hem büyük zaman kaybı hem de imkansıza yakındır. Ürünleri tek tek yükleyerek zaman kaybetmek yerine Woocommerce XML Entegrasyonu Modülleri sayesinde arkaplanda çalışan sadece müşterlerinize vakit ayırabilirsiniz.

E-ticaret için Moon Bilişim’i tercih ederseniz, Woocommerce E-ticaret XML Entegrasyonu  ile tedarikçilerden gelen verilerde ürün sayınız ne kadar olursa olsun tek seferde tüm ürün girişlerinizi yapabilirsiniz. Woocommerce‘a rafineri ederek tek bir xml linkinde veya Woocommerce web servisler üzerinden entegre edebilirsiniz. Toplu işlemler ile ürünlerinizin kategori, marka, tedarikçi, fiyat, stok, desi ve daha pek çok alanını tek seferde değiştirebilirsiniz.

WooCommerce XML Entegrasyonu Nedir?

WooCommerce XML entegrasyonu, bir e-ticaret sitesine ait ürün bilgilerinin, stok bilgilerinin, sipariş ya da üye bilgilerinin XML haline çevrilerek diğer e-ticaret sitesine aktarılmasıdır. XML entegrasyonu tedarikçi, satıcı ve satış süreçlerde işe yarayan bir işlemdir. XML desteği veriye göre saatlik, günlük ya da haftalık olarak değişmektedir.

WooCommerce XML Entegrasyon Modülü ile yeni ürünlerin eklenebilmesi, silinmiş ürünlerin silinebilmesi, diğer ürünlerin fiyat ve stok bilgilerinin kaynak dağıtıcı siteden sürekli olarak güncellenebilmesi, sunucu performansını azaltmaktadır. Bu maliyetler, tüm müşterilerimize performans sorunları yaşatılmadan hizmet verilebilmesi için hizmet alan müşterilerimizden alınmakta ve sunucu tahsisleri gerçekleştirilmektedir.

 

entegrasyon

Woocommerce XML Entegrasyonu Nasıl Yapılır?

WooCommerce XML Entegrasyonu için Tedarikçilerinizden almış olduğunuz XML linkini öncelikle bize iletiktikten sonra gerekli incelemeler ve testler yapıldıktan sonra siteniz üzerinde WooCommerce XML ürün entegrasyonu işlemine başlanmaktadır.

XML entegrasyonu işleminde ürün, ürün ismi, görsel, fiyatlandırma, nitelik ve marka gibi eşleştirilmeler yapılmaktadır. Entegrasyon işlem süresi sizin kullanmakta olduğunuz hosting veya VDS sunucu’ya bağlı olarak yapılmaktadır. XML içeriğinde bulunan ürün sayısı arttıkça sunucunuza bağlı olarak güncelleme süreleri farklılık gösterecektir.

XML Entegrasyon Genel Özellikleri

  • WooCommerce altyapılı sitenize toplu ürün yükleme
  • WooCommerce altyapılı sitenizde stok takibi ve toplu ürün yönetimi yapabilme
  • WooCommerce altyapılı sitenizden xml, csv, xlsx olarak çıktı alma
  • WooCommerce altyapılı sitenizde bulunan, siparişleri, müşterileri, kuponları, etiketleri, sayfaları, kategorileri vd dışarı aktarma

Woocommerce XML Entegrasyon hizmeti almak için aşağıdaki formu doldurup (E-Ticaret olarak seçiniz) bize ulaşabilir ya da info@moonbilisim.net mail adresimize mail atarak bilgi alabilirsiniz.

Billboard Reklam Teklifi Al

Hemen Teklif Al

En kısa zamanda geri dönüş sağlayacağız.

    Share this post

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir