Duvar Giydirme Reklamları

Duvar ve Cephe Giydirme Reklamları, uygulama yoğun yaya ve trafik olan şehir merkezlerinde veya merkezi cadde üzerinde binaların dış cephelerinin kaplanmasıyla uygulanan ve tercih edilen açık hava reklam türüdür.

Farklı boyutlarda ve çeşitlilikte zeminlerde vinil kaplama ile Türkiye’nin her bölgesinde uygun noktalarda konuşlandırılmış duvar uygulamasıyla işletmenizi reklam tanıtımını başarıyla yapmaktayız.

Outdoor Reklamlar en etkili ve akılda kalıcı reklam mecrası olan Duvar Giydirme Reklamları doğru tasarlandığında daha iyi geri dönüşler alabilirsiniz. Duvar görsel baskı işleri yapabileceğimiz gibi, grafik tasarım uzmanınız yoksa modern bir reklam metni ile hizmet vermekteyiz.

Rezervasyon Koşulları

Rezervasyonu yapılan ürün ve bütçenin müşteri tarafından yazılı veya e-mail olarak onaylanmasının ardından “Kesin Rezervasyon” yapılmış sayılır. Rezervasyon için Duvar Giydirme reklam bütçesinin 50% ‘si, Duvar Giydirme reklamının uygulanma tarihinde geri kalan ücretin tamamı tahsil edilmektedir. İstediğiniz konumda ki Duvar Giydirme reklam alanlarını rezervasyon yaptırmayı unutmayınız.

Uygulama Örneklerimiz

Bize Yazın
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?