Araç Giydirme Reklamları

Araç Giydirme Reklamları, açık hava reklamcılık denildiğinde hazırlanan reklam çalışmasının hedefe ulaşması açısından en önemli ve düşük maliyetli reklam araçlarından biridir. Araç Giydirme Reklamları işlemi sayesinde, işletmenizin reklam ve tanıtımı, reklam uygulanan araç ya da araçlarınızın her noktada devamlı reklam yapma olanağı tanımaktadır. Bu sayede markanızı şehir merkezi içinde devamlı olarak reklam tanıtımını yapabilirsiniz.

Araç Giydirme reklamları kent yaşamının vazgeçilmez öğelerinden oluşmaktadır. Bunlar ticari taksiler, express sarı gezgin dolmuşlar, hat minibüsleri ve toplu taşıma araçlarına reklam çalışmanız uygulanmaktadır.

Rezervasyon Koşulları

Rezervasyonu yapılan ürün ve bütçenin müşteri tarafından yazılı veya e-mail olarak onaylanmasının ardından “Kesin Rezervasyon” yapılmış sayılır.

Reklam çalışması ödemesini rezervasyon için araç giydirme bütçesinin 50% ‘si, Araç Giydirme reklamının uygulanma tarihinde geri kalan ücretin tamamı tahsil edilmektedir. İstediğiniz konumda ki araç giydirme reklam alanlarını rezervasyon yaptırmayı unutmayınız.

Reklam Mecralarımız ve Rezervasyon Bilgi almak için +90 (541) 699 95 94 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya info@moonbilisim.net mail adresine mail gönderebilirsiniz.

Bize Yazın
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?