İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Moon Bilişim olarak genç ve dinamik olmanın yanı sıra uzman yönetim ekibiyle yolumuza hızla devam ederken insan kaynakları departmanının gelişimine büyük önem vermekteyiz. Her gün genişleyen kadromuz içerisinde sürekli kariyer programlarıyla gelişimimizi sürdürürken ekip ruhu taşıyan kurum kültürümüzü koruyoruz. İnsan kaynakları en etkili ve verimli bir şekilde değerlendirmesini sağlayarak kurumsal performansımızı sürekli olarak artırıyoruz. Çalışanlarımızın yetenek ve becerilerinin gelişimine ve kariyer yönetimlerine katkı sağlayacak imkanlar sunmaktayız. Bu doğrultuda başarı basamaklarını hep birlikte daha hızlı ve güvenilir şekilde çıkmaktayız.

Başarının her gün yeniden kazanılması gereken zorlu iş dünyasında, bilişim ve yazılım teknolojilerinin hızla güncellendiği ve değiştiği çalışma şartlarına nasıl ayakta durabilirdik ki…

İşe Alım Süreci

Bilişim sektöründe işin gerektirdiği nitelikler, kişisel beceriler ve bireysel performansları göz önünde bulundurmanın yanı sıra oryantasyon eğilimlerimizle, objektif ve adil bir değerlendirme ile işe alımlarımızı gerçekleştirmekteyiz. İnsan Kaynaklarının işe alım sürecinde en önemli kriterleri arasında alınacak kişinin yetkinlikleridir. Bunun yanı sıra Kendi kariyerini ve çalıştığı kurumu bir üst seviyeye taşıyacak, yaratıcı, hayal etme gücü olan, motivasyonu yüksek ve dinamik bir yapıya sahip ve yeni katılacak olan arkadaşlarımızı Moon Bilişim bünyesine katmak en büyük amacımızdır.

İşe Alım Süreçlerinin Aşamaları

Pozisyona bağlı olarak İnsan Kaynaklarının;

  • Yetkinlik bazlı değerlendirmeler,
  • Sayısal ve sözel testler,
  • Kişilik envanteri uygulamaları,
  • Genel yetenek testleri,
  • İşe alım öncesinde İnsan Kaynaklarının gerçekleştirdiği bazı aşamalardır.

Eğitim ve Geliştirme

Moon Bilişim bünyesinde ki pozisyonun gerektirdiği yada yapılan değerlendirmeler sonucunda adayın gelişmesi ve öğrenen bir yapıya sahip olabilmesi için eğitim ihtiyaçları saptanarak güncel eğitim programları hazırlanarak desteklenir. işe yeni başlayan çalışanlarımızın işe adapte ve şirket içi uyumlarını sağlamak amacıyla iş başlangıç günü itibarıyla Oryantasyon Eğitim programları ekip arkadaşlarının desteğiyle uygulanmaktadır.

Kariyer yolunda hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyen ve ekibimize dahi olan her çalışanımız için görevine ve kişisel kariyer imkanız sunan, hedefleriyle uygulanan eğitimlerimizde kişisel farkındalık yaratarak kendisine, bize ve ülke değer katan çalışmalar yürütmekteyiz. Kendine özgü kültürel yapısıyla kendinizi bir aile ortamında hissedecek ve profesyonel yönetim anlayışı içerisinde sizi yeni fikirler ile kendinizi geliştirme fırsatı sunan yöneticilerle karşılaşacaksınız. Devamlı öğretici bir organizasyon yapısı ile iş dünyasında kendinize yeni şeyler katacak ve diğer rakiplerinizin hep bir adım önünde olacaksınız.

Performans Yönetimi

Şirket hedefleri, iş performansları ve kurumsal değerlerimize uygunluk gibi belirlenen performans göstergeleri doğrultusunda her çalışanımızın birbirini değerlendirebildiği performans yönetim sistemi uygulanmaktadır. Performans yönetiminin etkilediği alanlar ise

  • Eğitim-Geliştirme,
  • Kariyer Planlama
  • Ücret Yönetimi
    olarak belirlenmiştir.

İş Başvuruları

Açık pozisyonlarımızı buradan takip edebilir, iş fırsatlarımızdan yararlanmak için öz geçmişinizi oluşturabilirsiniz.

İş Başvurularınız için;

İş başvurular formunu kullanabilir, info@moonbilisim.net adresinden CV gönderebilir, Linkedin kurumsal sosyal medya ağımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Bize Yazın
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?