İşinizi Büyütmenin En Hızlı Yolu Google Reklamları

Google aramalarında sektörünüz ile ilgili, belirlediğiniz anahtar kelimeler ile ilk sıralarda yer alarak yeni müşteriler kazanabilirsiniz.

Google Adwords Reklamları

Dijital reklam sektörü, İnternet ülkemize gelmesinden itibaren hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Dijital reklamcılık büyüme oranı geleneksel reklam türleri olan indoor ve outdoor reklam mecralarına nazaran daha yüksek seviyelerde ilerlemektedir. Bunun asıl etkenlerinden, ülkemizde internet kullanım oranı ve genç nüfusun hızlı artışı büyük önem taşımaktadır.

Ülkemizde en çok tercih edilen reklam yöntemlerinden biri olan Google Adwords Reklamları, internette arama yapan ve Google vasıtası ile siteleri ziyaret eden kullanıcılara optimizme çalışması yaparak reklam hizmeti verdiğimiz bir sistemdir. İşletmenizi en uygun şekilde doğru hedef kitleye, doğru reklam alanlarında ve zamanında tanıtabilirsiniz. Bunun yanında reklam türleri arasında en az maliyet ve etkin bir reklam çalışması yapabilirsiniz.

Google Arama Ağı, işletmeler için önemli bir dijital pazarlama kanalı olmasının nedenlerinden biri müşterilerinizi amaçlarına göre hedeflememize ve kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda bilgi aradığı sırada önemli anları kazanmanıza olanak tanımaktadır.

Google Adwords Reklamları Ads uzmanlarımız tarafından sizin yerinize panel üzerinden yönetilen, maliyet yönetimi ve etkili analiz ve raporlama yapabileceğiniz bir sistemdir. Google Adwords Danışmanlığı hizmeti ile markanıza etkili reklamlar oluşturabilir ve müşteri başına maliyetinizi düşürebiliriz.

İşletmenizi veya ürün/hizmetlerinizi özgün bir şekilde açıklayan ve kullanıcıyı etkileyecek bir reklam oluşturup, markanızı Google Arama sonuçlarında gösterime sokabilecek arama terimlerini seçersiniz. Kullanıcının arama terimleri ile sizin seçmiş olduğunuz anahtar kelimeler eşleşme gösterimi ile reklam çalışmanız olumlu sonuçlanacaktır. Google Adwords Reklamları sayesinde potansiyel müşterilere ulaşmış olursunuz.

Google Adwords Reklam Kanalları

AdWords ile hedef müşterinize ulaşmanın birçok yolu var, bunlar metin tabanlı arama ağı reklamları, grafik görüntülü reklamlar, YouTube video reklamları veya uygulama içi mobil reklamlar.

Arama Ağı Reklamları

Arama Ağı reklamları Google arama motoru vasıtasıyla gösterilir. Kullanıcılar sitenizi ziyaret ettiğinde ve reklama tıkladığında ödeme yaparsınız.

Mobil Reklamlar

Google Ads Mobil Uygulama Reklamları ile mobil uygulamanızın çok daha fazla kişi tarafından indirilerek kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

Görüntülü Reklamlar

Google Görüntülü Reklam Ağı, milyonlarca web sitesi, haber sayfası, blog ve YouTube gibi Google web siteleriyle tüm dünyada İnternet kullanıcılarına ulaşırsınız.

Video Reklamlar

Video reklamlar yalnızca istediğiniz kullanıcılara gösterilir ve sadece reklam izlendiğinde ödeme yaparsınız. Düşük maliyet ile milyon gösterimler alabilirsiniz.

Google Adwords Nasıl Çalışır?

Google Arama Motoru üzerinde bir arama yaptığınızda arama yaptığınız kelime ile ilgili binlerce site sıralanarak önümüze gelir. Ancak sıralanan binlerce site arasından ilk sayfada listelemeye girmeniz o kadar kolay değildir. Burada devreye Google Adwords reklamları girmektedir. Google Adwords sayesinde sizin de siteniz aramalarda üst sıralarda görülebilmektedir.  Google Adword Reklamları ile işletmenizi veya markanızı öne çıkartarak bir çok potansiyel müşterinizin sizi görmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanısıra Adwords reklamları ile ne zaman ve nerede reklamlarınızın görüneceğini seçmenize olanak tanımaktadır.

Ürünleriniz ile ilgili arama sonuçlarında değil, satışa sunduğunuz ürün ile ilgili siteleri hedefleyip, mevcut sitelerde de adwords ile verdiğiniz reklamlarınızın gösterilmesini sağlayabilirsiniz. Google Adwrods, işletmenize veya markanıza internet üzerinden yeni müşteriler kazanımını sağlamak amacıyla geliştirilmiştir.

Ürün veya hizmetinize ihtiyaç olan kullanıcı grubu goole arama motorunda arama yaptığında onları satın almaya hazır oldukları hedefleyen reklamlar oluşturmanıza Adwords yardımcı olacaktır. Geriye sadece arama yapan müşterilerin arama sonucunda karşısına çıkan reklmanızı tıklamak ya da tıklamamak arasında seçim yapmalarına kalacaktır.

Hemen Teklif Al

Formu eksiksiz doldurunuz. En kısa zamanda temsilcilerimiz tarafınıza geri dönüş sağlayacaktır.

    Bize Yazın
    Merhaba,
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?