Sosyal Medya Yönetimi

Instagram, Twitter, Facebook, Linkedin ve sektörünüz için gerekli diğer tüm sosyal medya mecralarda kurum ve işletmenize profesyonel yönetim hizmeti sunuyoruz.

Sosyal Medya Yönetim Stratejileri

İşletmenize Özel Strateji Geliştirme

Kurum veya işletmenizin hedef kitlesini ve gelecek planlarını göz önüne alarak; benzer kurumların ve işletmelerin analizini yapıyoruz.

Neden Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya platformları, akıllı telefonlar ve internet artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası. İş dünyası içinse sosyal medya çok daha büyük bir önem arz ediyor. İşletmenizi veya markanızı en kapsamlı bir şekilde hedef kitlenize haberdar etmenin yöntemi sosyal medya araçlarıdır. Milyonlanca web sitesi Facebook, Twitter, İnstagram, TikTok vb. inceleme ve paylaşım siteleri olmak üzere tüm sosyal ağlar ile en iyi sonuçları alabilirsiniz.

Neden sosyal medya yönetimi diye sorduğunuzda web ve sosyal medyada; işletmeniz vey organizasyonunuz için kurumsal iletişime önem vermeniz gerekmektedir. Yeni trendleri keşfedebilir, markanızı rakipleriniz karşısında ön plana çıkartabilirsiniz. Doğru bir stratejiyle; kurumsal itibarın sosyal medya üzerinden aktarımı konusunda başarılı olan şirketler, rakipleri arasından sıyrılarak sektörlerinin öncüleri haline geliyor.

Bir ürünü herkese satmayı hedeflemek gerçekçi bir fikir değildir. Szö konusu ürün hangi kitleye hitap ettiği, hedef kitlenin nelerden hoşlanıp hoşlanmadığının tespit edilmesi gerekir. sosyal Medya sadece ürünleriniz hakkında paylaşım yapmak firmanızın sıradan olduğu düşüncesini ortaya çıkarabilir. Unutulmaması gereken satıcı ürün değil, düşünce ve fikir satarlar. Bu yüzden potansiyel ve hedef kitlenizin ilgi alanında yapılan paylaşımlar firmanızın büyümesine ve marka bilinirliğine yardımcı olacaktır. Bu sebeple profesyonel sosyal medya yönetimi almalısınız.

facebook
instagram
Twitter
youtube
linkedin
Pinterest

Sosyal Medya Planlama

"Nereden geldik nereye gidiyoruz"

İşletmeniz için belirlenen sosyal medya kimliği doğrultusunda aylık olarak içerik planlaması yapıyoruz.

Onaylanmış ve Hazır İçerikler

Planlanmış tüm içerikler sizin tarafınızdan süzgeçten geçirilmiş ve onaylanmış olarak paylaşıma hazır duruma getiriyoruz.

Markanızın çok daha geniş kitlelere ulaşması

Gündeme dair konular, ülkesel yaşanan gelişmeler vb. durumlar için kurum ve işletmeniz ile ilişkili özel içerikler oluşturuyoruz.

Başka Neler mi Yapıyoruz ?

Sizin için her zaman en iyisini yapmak için daha çok çalışıyoruz.

Sosyal Medya Takip ve Yönetim

İşletmenizin yer aldığı tüm sosyal ağlarda gelen mesajlar, yorumlar uygun bir şekilde cevaplanarak takipçilerle hızlı iletişim sağlanıp takipçi bağlılığı sağlanır.

Marka Bilinirliği ve Sadakati

Potansiyel müşteriniz olabilecek kullanıcılar için marka bilinirliği ve marka sadakati oluşturulmasına yardımcı oluyoruz.

Marka Değeri

Markanızı sosyal medya en iyi şekilde temsil ederek önceden marka değerinizi her zaman ön planda tutuyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Ücretsiz Hemen Teklif Alın

Sizde sosyal medyada üzerinden marka bilinirliğini artırmak istiyorsanız hemen size özel teklif alın

    Hemen Teklif Al