Google Adwords Danışmanlığı

Dijital reklam sektörü, internetin ülkemize gelmesinden itibaren hızlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Dijital reklamcılık büyüme oranı geleneksel reklam türleri olan indoor ve outdoor reklam mecralarına nazaran daha yüksek seviyelerde ilerlemektedir. Bunun asıl etkenlerinden, ülkemizde internet kullanım oranı ve genç nüfusun hızlı artışı büyük önem taşımaktadır.

Ülkemizde en çok tercih edilen reklam yöntemlerinden biri olan Google Adwords, internette arama yapan ve Google vasıtası ile siteleri ziyaret eden kullanıcılara optimize çalışması yaparak reklam hizmeti verdiğimiz bir sistemdir. İşletmenizi en uygun şekilde doğru hedef kitleye, doğru reklam alanlarında ve zamanında tanıtabilirsiniz. Bunun yanında reklam türleri arasında en az maliyet ve etkin bir reklam çalışması yapabilirsiniz.

Google Adwords reklamları panel üzerinden yönetilen, maliyet yönetimi ve etkili analiz ve raporlama yapabileceğiniz bir sistemdir. Google Adwords Danışmanlık Hizmeti ile markanıza etkili reklamlar oluşturabiliriz ve müşteri başına maliyetinizi düşürebiliriz.

İşletmenizi veya ürün/hizmetlerinizi özgün bir şekilde açıklayan ve kullanıcıyı etkileyecek bir reklam oluşturup, markanızı Google Arama sonuçlarında gösterime sokabilecek arama terimlerini seçersiniz. Kullanıcının arama terimleri ile sizin seçmiş olduğunuz anahtar kelimeler eşleşme gösterimi ile reklam çalışmanız olumlu sonuçlanacaktır. Bu sayede potansiyel müşterilere ulaşmış olursunuz.

Bize Yazın
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?