Hizmet Sözleşmesi

Moon Bilişim İnternet Hizmetleri firması (Moon Bilişim olarak anılacaktır) ve/veya Moon Bilişim Sitesi (www.moonbilisim.net) tarafından hizmet alarak bu sözleşmedeki koşulların tamamını kabul etmiş bulunacaksınız. Söz konusu şartları okumamanızdan veya okuduğunuz halde bunlara uygun davranmamanızdan kaynaklanabilecek her türlü maddi/manevi zarara ilişkin talebinizden Moon Bilişim’in , bu sitedeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, Moon Bilişim’in yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların hiçbir cezai ve hukuki sorumluluğu bulunmamaktadır.

Moon Bilişim, dilediği zaman, bu sözleşmeyi, tek taraflı olarak önceden haber vermeksizin güncelleme ve değiştirme hakkına sahiptir.

Moon Bilişim Web Sitesi’nde yer alan her türlü bilgi, istatistiki şekil ve değer, güvenilirliği genel teamüller çerçevesinde kabul edilen kaynaklardan elde edilerek derlenmiş olup, doğrulukları ve yeterlilikleri hiç bir şekilde Moon Bilişim tarafından garanti edilmemektedir. Moon Bilişim web sitesinde yer alan bilgi, değerlendirme, yorum ve istatistiki şekil ve değerlerin kullanımı sonucunda doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müspet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı Moon Bilişim’in hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu mevcut değildir.

Moon Bilişim’den hizmet almadan önce bu sözleşmedeki uyarı ve beyanları okumuş olduğunuz farz ve tarafınızca kabul edilmekle bu hususta herhangi bir anlaşmazlık, iddia ve talep olduğu takdirde, iş bu web sayfasında yazılı bulunan bu ibarelerin ve Moon Bilişim’e ait diğer tüm bilgisayar kayıtlarının tek ve gerçek münhasır delil olarak sunulacağı Moon Bilişim tarafından beyan ve işbu Moon Bilişim Web Sitesi’ne giren kişi(ler), kuruluş(lar) tarafından kabul ve taahhüt edilir.

Bize Yazın
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?