Yardım

Yardım

Bu bölümde sizlere daha fazla yardımcı olabilecek dökümanlar bulunmaktadır.


Evet verebilirsiniz. Temelde Google reklamları yapılan aramaya göre ilgili web sitelerini görüntüler. Ancak web siteniz olmadığı durumlarda Facebook vb. diğer sosyal ağlardaki sayfalarınızın Google’da üst sıralarda görüntülenmesini sağlayarak reklamlarınızı yürütebiliriz. Hatta e-ticaret sitelerinde oluşturduğunuz dükkan sayfanızın (örn: n11.com gibi) reklamlarını gerçekleştirebilir, satışlarınızı arttırabiliriz.
SEO çalışmamız öncelikle Google algoritmalarını hedef almaktadır ancak diğer arama motorlarının çalışma sistemi benzer olduğu için sıralama yükselmesi elde edersiniz. Öncelik Google olmak üzere diğer arama motorları içinde ekstra çalışmalar yapılmaktadır.
Fiyatlarımız, rekabet düzeyine göre belirlenmektedir. Sitenizi ve rakiplerinizi analiz ettikten sonra size en uygun fiyatları sunduğumuzdan emin olabilirsiniz.
Seo çalışması yapılırken hedefimiz ile sıradır. Ancak hiç bir SEO Ajansı sıralamalar için garanti veremez. Garanti adı altında yapılan çalışmalardan uzak durunuz.
Lokal SEO çalışmalarımızda yerel optimizasyonu yapılmaktadır.
Arama motorlarında sürekli değişiklik gösterir ve trafik elde etmek için üst sıralarda yer almanız gerekmektedir. Üst sıralarda bulunmanın gerekli şartı SEO çalışması yapılmasıdır. SEO ile üst sıralara çıkarken, kullanıcıların deneyimini artıracak çalışmalarda yapmış olacaksınız.
Rekabet oranı düşük anahtar kelimeler ve siteler için gerileme olmadığı sürece tekrar yaptırmanıza gerek yoktur. Lakin, yukarıda da değindiğimiz gibi tüm arama motorları sürekli kendini geliştirmektedir ve sinyalleri değişmektedir. Orta ve zor rekabet çalışmalar için tekrar SEO yaptırmanız gerekmektedir.
Evet. Tüm banka entegrasyonları ve aracı ödeme sistemi entegrasyonları aktif durumdadır. Başvurunuz ilgili kurum tarafından onaylandığında panelden ayarları yaparak 2 dakika içerisinde kullanmaya başlayabilirsiniz.
 Paket ücreti tek seferliktir. Her yıl ssl sertifikası , haftalık yedekleme, barındırma ve teknik destek hizmetlerini kapsayan yıllık ücret bulunmaktadır.
Evet
Sisteminize SSL sertifikası tarafımızdan satın alınıp yüklenmektedir. Bu konu hakkında teknik bilgiye ihtiyacınız yok. Standart SSL sertifikası için extra hiçbir ödeme yapmayacaksınız.
Evet yıllık ücret almaktayız , Yıllık ücretlerimizi E-Ticaret Paketleri sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Bu ücret sitenizin Hosting (Barındırma), Alan adı, SSL Güvenlik sertifikası, Yedeklemeler ve Destek hizmetleri için talep edilen bir ücrettir.
Evet, şahıs firmasıda olsa bir firmanızın olması gerekmektedir. Çünkü kredi kartı ile ödeme aldığınızda mutlaka fatura kesmeniz gerekmektedir.Sanal pos firmaları, vergi mükellefi olmayanlara sanal pos vermemektedirler.Firmanız yoksa bile paket satın alabilir sonrasında firma açılışı yapıp ödeme yöntemlerini ekleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz şirketin statüsü ise fark etmez. Şahıs, anonim ya da limited şirket sahipleri e-ticaret sitesi kurabilirler.