Birikim Okulları


Projeler

Asansör (Indoor) Reklamlar, iç mekanlarda konuşlandırılmış hedef kitlenize görsel olarak ulaşabileceğiniz reklam mecralarındadır. Asansör Reklamları; kendini tekrar eden yapısı ile işletmenizin hedef kitleniz ile akılda kalıcı bir yer edinmektedir.

Özellikle Oteller, Hastaneler, Alışveriş Merkezleri, Metro ve Toplu Konutlarda (Site) otopark giriş ve çıkışlarında; Asansörlerde, blok giriş çıkışlarında doğru konum ve boyutu, kusursuz yön göstergesi, tasarımı ve iç mimari ile bütünleşen yapısı ile konuşlandırılmaktadır. Sizde çalışmakta olduğumuz toplu konu projelerinde bulunan reklam mecralarımızda yer alabilirsiniz. 

Sizde reklam mecralarında yerinizi almak istiyorsanız; bizimle iletişime geçiniz.

Teklif almak için hemen formu doldurunuz. En kısa zamanda reklam danışmanlarımız sizinle iletişime geçecektir. Teklif almak için tıklayınız.

Türkiye’nin öncü açıkhava reklam satış ve pazarlama şirketi olarak, yaklaşık 45.000 adet reklam yüzü ile yaya ve araç trafiğinin olduğu önemli merkezlerde bulunan reklam üniteleri, yüksek görülme oranına sahip ve reklam mesajını hedef kitleye en kısa ve etkili yoldan ulaştırmaktayız.

Birikim Koleji Asansör Reklamları
Birikim Koleji Asansör Reklam Hizmeti
Bize Yazın
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?