Taxi Maxim


Projeler

Toplu Konut Reklamcılığı, Türkiye genelinde toplu konut projeleri ile çalışmakta olup, işletmeniz ile hedef kitleleri doğru nokta da buluşturarak, asansör içi reklam  ve kapı broşür dağıtım hizmeti sunarak tüm müştelerimizin marka değerini yükseltmeyi hedefliyoruz.

Özellikle Oteller, Hastaneler, Alışveriş Merkezleri, Metro ve Toplu Konutlarda (Site) otopark giriş ve çıkışlarında; Asansörlerde, blok giriş çıkışlarında doğru konum ve boyutu, kusursuz yön göstergesi, tasarımı ve iç mimari ile bütünleşen yapısı ile konuşlandırılmaktadır. Sizde çalışmakta olduğumuz toplu konu projelerinde bulunan reklam mecralarımızda yer alabilirsiniz. 

Sizde reklam mecralarında yerinizi almak istiyorsanız; bizimle iletişime geçiniz.

Teklif almak için hemen formu doldurunuz. En kısa zamanda reklam danışmanlarımız sizinle iletişime geçecektir. Teklif almak için tıklayınız.

Türkiye’nin öncü açıkhava reklam satış ve pazarlama şirketi olarak, yaklaşık 45.000 adet reklam yüzü ile yaya ve araç trafiğinin olduğu önemli merkezlerde bulunan reklam üniteleri, yüksek görülme oranına sahip ve reklam mesajını hedef kitleye en kısa ve etkili yoldan ulaştırmaktayız.

Taxi Maxim Toplu Konut Reklamcılığı
Taxi Maxim Insert Dağıtımı
Taxi Maxim Dış Dağıtım Hizmeti
Taxi Maxim Dış Dağıtım
Bize Yazın
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?