İndoor Reklamlar

İndoor Reklamlar, iç mekanlarda konuşlandırılmış hedef kitlenize görsel olarak ulaşabileceğiniz reklam mecralarındadır. İndoor Reklamlar; kendini tekrar eden yapısı ile işletmenizin hedef kitleniz ile akılda kalıcı bir yer edinmektedir.

Özellikle Oteller, Hastaneler, Alışveriş Merkezleri, Metro ve Toplu Konutlarda (Site) otopark giriş ve çıkışlarında; Asansörlerde, blok giriş çıkışlarında doğru konum ve boyutu, kusursuz yön göstergesi, tasarımı ve iç mimari ile bütünleşen yapısı ile konuşlandırılmaktadır.

İndoor Reklamlar olarak başlıca asansör içi reklam, kapı kapı dağıtım, homeboard reklamları, cpl raket reklamları gibi reklam seçenekleri bulunmaktadır.

İhtiyacınız olan tüm reklamlar burada!

İndoor Reklamlar alanında en etkili ve akılda kalıcı reklam mecrası olan indoor reklamları doğru tasarlandığında daha iyi geri dönüşler alabilirsiniz. Asansör görsel Baskı İşleri yapabileceğimiz gibi, Grafik Tasarım uzmanınız yoksa modern bir reklam metni ile hizmet vermekteyiz.

Rezervasyon Koşulları

İndoor reklam alanları yoğunluk sebebiyle reklam çalışmanızı reklam giriş tarihlerinden en az 1 hafta öncesinden yapmanız gerekmektedir. Rezervasyonu yapılan ürün ve bütçenin müşteri tarafından yazılı veya e-mail olarak onaylanmasının ardından “Kesin Rezervasyon” yapılmış sayılır. Reklam çalışması ödemesini rezervasyon için asansör içi reklam bütçesinin 50% ‘si, Asansör reklamının uygulanma tarihinde geri kalan ücretin tamamı tahsil edilmektedir. İstediğiniz konumda ki Asansör reklam alanlarını rezervasyon yaptırmayı unutmayınız.

Reklam Mecralarımız ve Rezervasyon Bilgi almak için +90 (541) 699 95 94 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya info@moonbilisim.net mail adresine mail gönderebilirsiniz.

    Hemen Teklif Al

    Bize Yazın
    Merhaba,
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?